Kapet një peshkaqen 3 metra i gjatë në Dhërmi

May 10, 2016 18:42

Kapet një peshkaqen 3 metra i gjatë në Dhërmi

Një tjetër peshkaqen kapet në Vlorë.

Peshkaqeni 3 metra i gjatë u kap javën që shkoi.

Ai u ekspozua në plazhin e Dhërmiut dhe disa vizitorë e fotografuan duke shpërndarë më pas foto nga ky gjah i rrallë.

May 10, 2016 18:42
Komento

2 Komente

  1. Arturi May 11, 00:58

    Mendova se ishte Zeni – sy peshkaqeni! 😉

    Reply to this comment
  2. Ilia May 11, 10:30

    Ne dore te kujt ka rene peshkaqeni i shkrete. Talebaneve te Shqiperise

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*