ITALI / Kokainë me logon “Louis Vuitton”, arrestohet shqiptari dhe e dashura

September 15, 2015 09:04

ITALI / Kokainë me logon “Louis Vuitton”, arrestohet shqiptari dhe e dashura

Një shqiptar 37-vjeçar është arrestuar në Pavia, pasi në apartament iu gjetën 21 kg kokainë dhe 132 mijë euro.

Sipas mediave italiane, që i referohen policisë shqiptari Irakli Kito e trafikonte lëndën narkotike, pasi e ambalazhonte më parë në pako me logot e markave të njohura si Nike, Cole, Louis Vuitton.

Shqiptari jetonte me një vajzë të huaj, identifikuar si Maria Elena Meza Alvarado, 36-vjeçare.

Ne banesen e tyre ne Milano u gjeten veç kokainës, edhe makina presimi për drogën dhe instrumente për falsifikimin e logove të markave firmato.

 

 

September 15, 2015 09:04
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*