Kapobanda i vitit ’97, del me leje nga burgu për varrimin e nënës

January 31, 2015 11:57

Kapobanda i vitit ’97, del me leje nga burgu për varrimin e nënës

Kapobanda i vitit 1997, Dritan Kateshi, i cili është i dënuar me burgim të përjetshëm ka lëne burgun ditën e sotme për të marrë pjesë në varrimin e nënës së tij, Zenepe Kateshi. Forca të shumta policore e kanë shoqëruar Kateshin në Elbasan, ku ai do të qëndrojë për 5 orë. Muaj më parë atij i është dhënë leje nga Drejtoria e Përgjithshme e Burgjeve për të marrë pjesë edhe në varrimin e babait. Gjatë trazirave të vitit ’97, Kateshi ka kryer një sërë grabitjesh me armë dhe vrasjen e disa personave.

January 31, 2015 11:57
Komento

3 Komente

 1. isi January 31, 13:01

  Ja si e parandalojne mediat krimin e rradhes,ose arratisjen ne drejtim te paditur.Urime! Propozoj qe mediat te kryejne edhe rolin e gardianit;edhe sistemin e drejtesise;edhe qeverine,se me keq se eshte nuk do ta bejne.

  Reply to this comment
 2. siringa January 31, 17:28

  Turp….ky eshte nje kafshe edhe si i tille duhet trajtuar

  Reply to this comment
  • aty January 31, 22:55

   Kane bere sh.mire qe i kane dhene leje per varrim, pasi nje here do vej e nuk perseritet me, por ta kthejne te vendi i vete qe ka kerkuar me pare.

   Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim