KARIKATURA/ Ndeshja me Shqipërinë, zviceranët pyesin kur e kanë radhën

June 11, 2016 19:29

KARIKATURA/ Ndeshja me Shqipërinë, zviceranët pyesin kur e kanë radhën

Një karikaturë që po shpërndahet nëpër internet po merr shumë komente nga të gjithë.

Përmes thumbimit që më së miri mund të bëhet përmes karikaturës, aty paraqitet prezenca e madhe e shqiptarëve në ndeshjen e sotme Shqipëri – Zvicër, ku tek kjo e fundit pesë lojtarët kryesor në fushë ishin shqiptarë.

Në karikaturë paraqitet teksa dy tifozë zviceranë shikojnë ndeshjen dhe komentatori në televizor thotë : Graniti gjuan te Blerimi, i cili e pason të Xherdani….

Dhe pastaj vajza që shikon lojën pyet: Tani a është radha jonë apo jo?

June 11, 2016 19:29
Komento

1 Koment

  1. raimond vlonjati June 13, 04:18

    Hahahahaa lol

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*