Karrierën e nisi si balerinë, tani është kandidate për deputete

June 6, 2017 10:47

Karrierën e nisi si balerinë, tani është kandidate për deputete

Karrierën e saj e nisi si një balerinë në videoklipet e këngëtarëve të njohur e më pas edhe si këngëtare në një bashkëpunim me Genën, ndërsa sot ajo kandidon për deputete.

Ajo quhet Xhyljeta Gërxhalliu, dhe gjendet në lista e partisë së Ramush Haradinaj, kandidate për t’u bërë pjesë e Parlamentit të Kosovës.

Ajo ka kërcyer nëpër disa videoklipe dhe ka realizuar bashkë me Genën një videoklip, por ditën e dielë do të votohet për të si përfaqësuese e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK).

 

June 6, 2017 10:47
Komento

2 Komente

  1. ??? June 6, 11:00

    Te gjithe luftojne per pak gojore me shume… edhe politikanet.

    Reply to this comment
  2. C'a bohet kshtu June 6, 16:16

    Marshahllah, kapni koqet per te larguar syrin e “keq”

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*