Kate Middleton lind fëmijën e tretë…. dhe është një djalë

April 23, 2018 14:51

Kate Middleton lind fëmijën e tretë…. dhe është një djalë

Anëtari më i ri i familjes mbretërore erdhi në jetë, dhe është një djalë.

“Princi Ulliam dhe Kate Middleton mirëpritën fëmijën e tyre të tretë këtë të hënë”, thuhet në njoftimin zyrtar të Kensington Palace.

Bebja mbretërore erdhi në jetë në spitalin “St. Mary’s Hospital” në Londër, ashtu si vëlla i madh George dhe motra Charlotte. Kate u shtrua në spital në orën 6 të mëngjesit me dhimbjet e para të lindjes, shkruan People.

Ky fëmijë është i pesti në linjën mbretërore pas Princit Charles, Princit Ulliam, Princit George dhe Princeshës Charlotte.

l.h/ dita

April 23, 2018 14:51
Komento

5 Komente

 1. Baftiari tek Gjiri i Lalezit April 23, 15:38


  Sa u gezuen qytetarte e Mreterise se Bashkueme!!!

  Reply to this comment
 2. Nuk e kam si krijesa frymore . April 23, 16:05

  Me zemren cope pyes . A ka njeri t’me beje shoqeri ne vetmine time te madhe, ne mosaprovimin e kesaj fantazmagorie, qe quhet; dashuri, per kelyshte e “monarkizmit”

  Reply to this comment
 3. Lala April 23, 17:55

  Per nuset qe linden mbreme pa gjinekologe se nuk kishin te paguanin ,ka ndonje muhabet???!!!

  Reply to this comment
 4. sabo April 24, 04:35

  Dukesh qe je njerzor si sali shpellari

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*