“Kaubojsi” homofob?

February 3, 2016 18:06

“Kaubojsi” homofob?

Deputeti socialist i qakurt të Lezhës, Eduart Ndocaj, ka qenë i ftuar në emisionin “Prive” të televizionit “Klan Kosova” nga ku ka rrëfyer jetën e tij, si dhe planet e tij politike.

Kaubojsi shprehet se ka shumë dëshirë të ndihmojë të varfërit, pasi sipas tij edhe ai dikur ka qenë i tillë.

Ajo që ka tërhequr vëmendje ka qenë dhe qëndrimi i tij mjaft konservator për një politikan të atashuar nga e majta.

Kaubojsi ka thënë në intervistë se, është totalisht kundër homoseksualëve apo komunitetit “LGBT”.

February 3, 2016 18:06
Komento

2 Komente

  1. katarakti February 3, 18:49

    Kush ka urdheruar qe e majta duhet te jete ne favor te homoseksualeve, hajduteve, prostitutave, etj etj?! Dhe kunder rendit, autoritetit dhe moralit?!

    Reply to this comment
  2. Henri February 3, 23:56

    Me shume nuk pritej nga nje krijese me kapele kaubojsi.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*