Kavajë/ Aksident me vdekje, motori përplaset me tabelën

August 31, 2018 22:22

Kavajë/ Aksident me vdekje, motori përplaset me tabelën

 

Një 56-vjeçar ka humbur jetën në një aksident të ndodhur në Gosë të Kavajës mbrëmjen e sotme rreth orës 21:00.

Policia thotë se viktima është me iniciale A.M.

Viktima ishte duke udhëtuar me një motor pa targa kur u përplas me një tabelë në anë të rrugës.

56-vjeçari fatkeqësisht humbi jetën menjëherë.

Në vendngjarje kanë shkuar forcat e policisë, të cilat kanë nisur hetimet dhe po kryejnë veprimet proceduriale.

a.s/dita

August 31, 2018 22:22
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?