Kavajë, ekzekutohet me dy plumba 25-vjeçari

November 17, 2014 09:16

Kavajë, ekzekutohet me dy plumba 25-vjeçari

Një 25-vjeçar nga Kavaja është ekzekutuar mbrëmjen e djeshme.

Viktima është Shkëlzen Kola.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin e tij, Synej.

Sipas burimeve të policisë, viktima është qëlluar dy herë me pistoletë.

Ai ka qenë një emër i njohur për policinë.

Kjo, duke qenë se ishte shoqëruar disa herë në polici, nën dyshimet për vjedhje.

Ai ndërkohë mendohet se ishte përfshirë edhe në disa çështje mashtrimi.

Megjithatë, për momentin nuk dihen as arsyet dhe as autorët që çuan në këtë krim.

November 17, 2014 09:16
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim