Kavajë, gjendet një trup i pajetë në kanal

September 10, 2018 09:56

Kavajë, gjendet një trup i pajetë në kanal

Policia e Kavajës njoftoi se ditën e diel, në orën 14:20, në fshatin Gjoc të Kavajës, në një kanal është gjetur një trup i pajetë.

Mashkulli që mendohet se është 60-70 vjeç, nuk rezulton të ketë shenja dhune në trup apo dëmtime të tjera.

Policia ka kërkuar ndihmën dhe bashkëpunimin e qytetarëve për identifikimin e trupit të pajetë.

Çdo qytetar që disponon informacion mund të telefonojë në numrin pa pagesë 112 ose në numrin 0694110202.

o.j/dita

September 10, 2018 09:56
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*