Kelly Brook është kaq e mirë!

May 19, 2015 11:06

Kelly Brook është kaq e mirë!

Modelja Kelly Brook ka fluturuar drejt Kanës.

Ajo ka marrë pjesë në një festë të organizuar në qytetin e famshëm francez.

Aktualisht në Kanë ndodhen aktorë dhe figura të tjera të njohura, për të ndjekur Festivalin e Filmit.

Dhe, nuk kishte si ti mungonte Kelly, e cila është shfaqur vezulluese.

Glamorous girls: She linked arms with good friend and socialite Hofit Golan

Stunning: Kelly went braless in the number which flattered her curves as she sashayed down the street 

Bonjour: The stunner posted this snap of her chic ensemble as she touched down in Cannes

One big happy: Kelly was wearing a big smile on her face as she got into  a car at the end of the night 

May 19, 2015 11:06
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?