Kelly Rowland me forma perfekte

Redaksia Online August 16, 2013 09:47

Kelly Rowland me forma perfekte

Këngëtarja Kelly Rowland edhe pse është pas të 30-ave, ende vazhdon të ruajë format trupore të mëparshme. Së fundmi ajo është parë e shoqëruar nga mikja e saj e ngushtë duke ecur në rrugët e Beverly Hills dhe pse jo për të bërë shoppning. Kelly është tërhequr nga shumë aksesorë dhe pjesën më të madhe të tyre e bleu.

Looking good: Kelly Rowland looked fit and fantastic as she hit the shops in Beverly Hills on Tuesday

Këngëtarja dukej vërtet në formë dhe përgjegjësi për këtë, krahas vullnetit  është dhe trajneri i saj personal Jillian Michael për të cilin ajo është shprehur se dëshiron ta bëjë krenar. Si shumë persona të famshëm edhe Kelly ka vendosur të heqë dorë përfundimisht nga palestra për të punësuar një trajner personal. Ajo është shprehur se ndihma më e madhe për të janë ushtrimet e ndyshme të cilat nuk e bëjnë të ndihet e lodhur, përkundrazi.

Gun show: The R'n'B singer flaunted the results of her hard work as she flashed her toned biceps for the cameras

Një tjetër sekret i saj është dhe kursi i Joga-s, në të cilin mër pjesë 2 deri në 3 herë në javë. Së fundmi në një intervistë të dhënë për revistën “People” është shprehur se është shumë e dashuruar me reperin 36-vjeçar Pusha T me te cilin dëshiron të martohet. Emri i tij i vërtetë është Terrence Thorton, dhe është një këngëtar jo shumë i njohur i rrymës hip-hop.

Plenty to smile about: The fresh-faced star recently signed to The X Factor US after judging the UK version back in 2011

Pavarësisht se Kelly vendosi që lidhjen e saj ta bënte publike tani, mendohet se cifti ka më shumë se 1 vit së bashku. Me një foto në profilin e saj të rrjetit social Twitter, Kelly i shprehur të gjithë dashurinë e saj duke i bërë një dedikim mbi foton. Por këngëtarja nuk ka humbur rastin të zbulojë se pjesë e jurisë së X-factor të vitit të ardhshëm do të jetë edhe ajo së bashku me kolegët e saj Simon Cowell  dhe Demi Lavato.

Happy-go-lucky: Clearly unperturbed by the presence of paparazzi, Kelly smiled and laughed as she made her way to the shops

Not finished yet: She then headed over to outdoor shopping mall The Grove in West Hollywood, where she met up with a brightly-dressed girlfriend

Redaksia Online August 16, 2013 09:47
Komento

1 Koment

  1. ENDRI UK August 16, 11:49

    Here tjeter kur t’i vidhni artikujt ne internet, kujtohuni te fshihni te pakten pjeset ne Anglisht.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*