“Kemi qenë bashkë për 7 orë, vetëm unë e ti e dimë ç’ndodhi në atë dhomë”, Sgarbi habit me deklaratat, përballet live në TV me modelen italiane

October 14, 2020 11:50

“Kemi qenë bashkë për 7 orë, vetëm unë e ti e dimë ç’ndodhi në atë dhomë”, Sgarbi habit me deklaratat, përballet live në TV me modelen italiane

Vittorio Sgarbi është një personazh i njohur në Itali, si kritik arti dhe politikan.

Ai është i njohur edhe në Shqipëri, sidomos për miqësinë me Edi Ramën.

Së fundmi ai ka pasur një përballje direkte me modelen Franceska Pepe, me të cilën është raportuar se ka pasur një flirt.

Ata u njohën bashkë në një event në Sanremo dhe e kanë kaluar natën bashkë.

Fillimisht modelja Pepe e ka pranuar këtë flirt, ndërsa ka folur për mediat italiane.

“Ishim në Sanremo bashkë, në një event. Një gazetar pyeti Sgarbin, sa e bukur, e fejuara jote është kjo vajzë? Sgarbi u përgjigj, do të doja që të ishte, por megjithatë, po, është e fejuara ime”, tregon Pepe, sipas së cilës, flirti mes tyre zgjati për 7 orë.

“Isha në një inaugurim në Sanremo dhe duhet të them se nuk kam pasur kurrë një ndenjë të tillë dashurie kaq të mënjehershme. M’u prezantua një femër e bukur dhe u çarmatosa komplet. Një rrufe në qiell të pastër, që zgjati deri në 6 të mëngjesit”, ka treguar Sgarbi nga ana tjetër.

Por tani Pepe e mohon të ketë ndodhur gjë mes tyre dhe mes modeles dhe Sgarbit ka pasur një përballje live, për historinë e flirtit.

“Ke qenë me mua në një tualet për më shumë se çerek ore, kemi një dëshmitar. Përse do të zihesh me mua? Ishe me mua për 7 orë atë natë. Nuk mund ta mohosh që ke qenë në një dhomë me mua dhe ajo që ndodhi e dimë vetëm unë dhe ti dhe nuk më intereson ajo që tani ti do apo nuk do”, ka thënë Sgarbi.

“Ti në fakt je zemëruar me mua, sepse nuk bëmë gjë”, i drejtohet modelja Sgarbit.

“Nuk jam i zemëruar, përkundrazi. Të mos ishte për mua, s’do ishte bërë e njohur dhe s’do të ftonin në Grande Fratello”, iu përgjigj Sgarbi.

j.l./ dita

October 14, 2020 11:50
Komento

5 Komente

 1. anticensurë25642654 October 14, 12:14

  zgarbi gjithnjë e më tepër po shëndrohet në një llapaqen!!
  për këtë rast do të thosha,edhe nëse ka ndodhur gjë,o asgjë,përse duhet të dalësh e të llapësh rrugëve??edhe sikur ta kesh ndihmuar për të hyrë në BB,përse duhet ta përmëndësh??
  mos vallë duhet të ta këthejë nderin sot??
  po legenoset ky zgarbi!!po legenoset me tërë mënd!!

  Reply to this comment
  • Remo October 14, 17:54

   Anticensure…… Zgarbi eshte psikopat.
   Ne kete rast ka te drejte dhe kjo gazete e ka perkthyer si vari leshte. Jane Bucet qe per te arritur diku perdorin lloj lloj menyrash,dhe kjo e pesoi keq nga ai. Mire ja beri…. Une e ndoqa gjithe debatin mes tyre… Ka qene ajo qe ka perdorur emrin e atij, jo e kunderta!

   Reply to this comment
 2. demo October 14, 21:17

  Une njoh kurven me te famshme te qytetit,,
  Une njoh bucen Sgarbi.
  Ky eshte Rama,
  E morem per qytetar ket mut.
  Ky mori huqet e Berishes.
  Paguan shoferet e New-Yorkut per te dale resme cift me Obamen,,Sjell bucen Sgarbi ne Shqiperi,se Sgarbi eshte nje buce e njohur ..Po ti qenke me malok se Berisha mor karagjoz!?

  Reply to this comment
 3. arta October 15, 09:00

  e q apo se q…ore po kujt i intereson ne fund te fundit

  Reply to this comment
 4. Qyterar i zakonshem October 18, 09:08

  Te jete valle Zgarbi impotent ?! Epo mosha ben te veten . Nuk jane tegjithe si Berlukoni potent qe shpartallon minorene . Haha……. Histori italianesh maniak seksual. Si popull jane te semure pas pjeshkes

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim