Këngëtarja shqiptare ia lë fajin Artjola Toskës: Prej saj m’u zbulua lidhja

December 8, 2017 17:41

Këngëtarja shqiptare ia lë fajin Artjola Toskës: Prej saj m’u zbulua lidhja

Jetën private e ka mbajtur gjithnjë hermetike prandaj domosdo foto që postoi në “Instagram” disa muaj më parë bëri namin. Marsela Çibukaj shfaqej me një djalë dhe krah fotos shkruante “Dashuri” duke i bërë të gjithë të flisnin për lidhjen e saj.

Mirëpo e ftuar sot në “Pop Culture”, Marsela nuk e quajti “të dashur” djalin në fjalë duke u shprehur se e ka shok shumë të mirë, por fajin e ka Artjola Toska që i ka komentuar “Të trashëgoheni”.

“Ai quhet Emanuele, është italian, shok shumë i mirë dhe kemi shumë vite që njihemi. Po fajin e ka Artjola Toska që pas asaj fotoje tha “Të trashëgoheni”, pas Artjolës filluan me radhë edhe Eranda, edhe të tjerat. Të gjithë janë shumë të kënaqur që po martohem”, u shpreh Marsela me humor.

December 8, 2017 17:41
Komento

2 Komente

  1. palluesi December 9, 10:12

    mos e merr me frike mi goc.hapi kembet e shterngo dhembet.he,te kam rixha

    Reply to this comment
  2. Arberia December 9, 18:50

    Mjekren e paska te forte Marsela…, mos e len me ike!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*