Këngëtarja shqiptare me orë që kushton 13 mijë euro

January 12, 2018 18:20

Këngëtarja shqiptare me orë që kushton 13 mijë euro

Ndoshta 13 mijë euro për të blerë një orë janë shumë por për Adelina Tahirin nuk është asgjë. Këngëtarja fatmirësisht i ka mundësitë që të shpenzojë për një orë një shumë kaq marramendëse.

Këngëtarja është shfaqur në një foto të zakonshme me një orë të markës, Hublot që kushton plot 13,150€. Faqja “What They Wearin ” në Instagram ka publikuar orën e rrethuar me diamantët.

Familja e Adelinës në Maqedoni është mjaft e pasur, por edhe bashkëshorti i saj është një ndër avokatët më të paguar maqedonas. Prandaj edhe Adelina ia bën qejfin vetes një orë të tillë.

January 12, 2018 18:20
Komento

4 Komente

 1. Peza January 12, 22:42

  Per keto e donin rrezimin e socializmit armiqte e Shqiperise,qe nje grusht kriminelesh,hajdutesh e kurvash te kene miliarda ndersa mbi 90-% e popullit nuk kane me cfare te ushqejne femijte me buke!

  Reply to this comment
  • Plaku Xhuxhumaku January 13, 01:37

   O Peza, o ziliqar mos i shaj kot njerezit dhe mos genje kur thua 90% e njerezve nuk e ngopin barkun me buke. Ne kohe te socializmit 99.99% e popullit nuk e ngopte barkun me buke, apo e harrove tallonin, rradhen e qumshtit qysh ne oren 2 te mengjezit etj. etj.

   Reply to this comment
 2. shvejku January 12, 22:45

  Ky eshte “NJERIU I RI KAPITALIST”!
  Keni inat?
  Plasni!
  Nuk keni buke te hani?
  Plasni!
  Nuk dini te vidhni?
  Plasni!
  Nuk doni te kurveroni?
  Plasni!
  Donit kapitalizmin?
  Ky eshte,plasni!

  Reply to this comment
 3. Cepanlliu January 12, 23:35

  Kjo nuk do te vdese kurre….sharabajka.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*