Keni në plan të merrni një qenush por nuk dini si ta quani?Ja emrat më popullorë të 2017…

December 7, 2017 11:48

Keni në plan të merrni një qenush por nuk dini si ta quani?Ja emrat më popullorë të 2017…

Hall nuk është vetëm të gjesh emrin e bebushit nëse jeni në pritje të ëmbël.Hall është edhe të gjesh emrin e një qenushi të ri në familjen tuaj.

Ndaj edhe ne kemi listuar për ju emrat më popullore për qenushë dhe qenushe për vitin 2017.

Hidhini një sy

Qenushë meshkujt:

1.Max

2.Charlie

3.Cooper

4.Buddy

5.Jack

6.Rocky

7.Oliver

8.Bear

9.Duke

10.Tucker

 

Qenushe femra:

1.Bella

2.Lucy

3.Daisy

4.Luna

5.Lola

6.Sadie(sii??haha shqip nuk tingëllon aq mirë për një qenush)

7.Molly

8.Maggie

9.Bailey

10.Sophie

 

December 7, 2017 11:48
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*