Keni plane për nesër? Ç’ndodh me temperaturat dhe si do jetë moti

September 30, 2017 15:14

Keni plane për nesër? Ç’ndodh me temperaturat dhe si do jetë moti

Hidhini nje sy parashikimit te motit perpara se te vendosni si e ku ta kaloni diten e neserme.

Parashikimi i Meteoalb 

Ultësira perëndimore vijon me kthjellime e vranësira të lehta ndërsa me vranësira të shpeshta zonat malore të vendit.

Edhe pasditja mbetet me kthjellime e vranësira të lehta thuajse në gjithë vendin duke përjashtuar zonat lindore ku vranësirat fuqizohen duke rrezikuar Juglindjen nga shira të përkohshëm.

Temperaturat e ajrit nuk sjellin ndryshime gjatë mëngjesit por një rritje të lehtë sjell mesdita kur maksimumi do të ngjitet në 26°C.

 

September 30, 2017 15:14
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*