Kërcënohet bashkëshortja e Fatmir Haklajt, kërkon mbrojtje

May 13, 2015 16:00

Kërcënohet bashkëshortja e Fatmir Haklajt, kërkon mbrojtje

Vrasja e Azem Hajdarit është rikthyer sërisht në vëmendje. Sipas news 24, gruaja e të dyshuarit për vrasjen e ish-deputetit demokrat, Azem Hajdari, është kërcënuar.

Anila Haklaj 38 vjeç, bashkëshortja e Fatmir Haklajt ka denoncuar se është kërcënuar me jëtë. Sipas saj në shtëpinë ë saj ka vajtur një zarf më një fishek brenda. Në zarf shkruhej emri Fatmir Haklaj. Ajo shprehet se është kërcënuar me jetë ajo dhe vajza e saj 15 vjeçare.

Pas kësaj bashkëshortja e hakajt, ka kërkuar mbrojtje nga policia pasi ndihet e rrezikuar.

May 13, 2015 16:00
Komento

2 Komente

 1. LORA May 13, 17:40

  Sic duket shkoqur,deshmite ne distance te Izet Haxhise paskan shkaktuar tronditje,,,,,,,,dhe banda kriminale e geshtenjave te Tropojes po menaxhon asetin e fundit te gangsterizmit 24 -vjecar,,,shantazhimin e grave dhe vajzave.
  I bej lutje Policise se Shtetit te marre nen mbrojtje te vecante familjen e mbetur ketu te Fatmir Haklajt.Kjo eshte familja qe e ka paguar me shtrenjte nga te gjithe tranzicionin kriminal te dr.tritolit.

  Reply to this comment
 2. nostradamus May 14, 07:07

  Kercenuesit jane huligane e bandes mafioze te Saliserb Berishovicit ,dishepull i Milloshe-
  vicit ….!!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*