Kërcënohet në Facebook: Më jep 500 euro ose do të të publikoj fotot intime

March 2, 2016 22:09

Kërcënohet në Facebook: Më jep 500 euro ose do të të publikoj fotot intime

Një 31-­vjeçar nga Erseka ka kallëzuar në polici një mesazh të ardhur në inboxin e Facebook, në aplikacionin “Messenger”.

Atij i kërkohen 500 euro, e nëse nuk i dorëzon, do t’i publikojnë disa fotografi intime.

Policia ka nisur punën për identifikimin e kërcënuesit, dhe kapjen e tij, pasi mesazhi ka ardhur nga një profil fals në Facebook.

March 2, 2016 22:09
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*