Shfaqet në Opinion i riu që kërcënoi me hedhje nga pallati: E bëra se dua një vend pune

March 16, 2015 17:07

Shfaqet në Opinion i riu që kërcënoi me hedhje nga pallati: E bëra se dua një vend pune

UPDATE – I riu që kërcënoi se do të hidhej nga një pallat 8-katësh ka qenë sot i pranishëm në emisionin “Opinion” të gazetarit Blendi Fevziu për të sqaruar tentativën e tij për t;u hedhur nga pallati.

Por gjithçka duket se ka qenë një “lojë” e të riut për të gjetur një vend pune.

Lezhjani deklaroi se nuk kishte ndërmend që të hidhej nga pallati, por vetëm donte që të bëhej i famshëm me qëllim që të gjente vend pune.

“Shkova atje sepse unë nuk kisha ndërmend të hidhesha, por doja të bëhesha i njohur se mbase gjeja punë. Dhe do të doja të përshëndesja Fevziun dhe stafin e tij”, tha ai.

Ai hipi dje në një pallat pranë Ministrisë së Kulturës, me një megafon me vetë.

I riu që u identifikua me emrin Florian, kërkoi që të ftohej në emisionin “Opinion” Blendi Fevziu, ndryshe do të hidhej nga pallati.

Negociatat me policinë bënë që i riu të bindej dhe të zbriste. Policia e shoqëroi për në komisariat për ta marrë në pyetje.

“Jam gati t’i jap 15 minuta kohe sonte ne Opinion qe te flas” – u shpreh Fevziu me një sms për mediat.

6

March 16, 2015 17:07
Komento

19 Komente

 1. padrino March 16, 17:19

  Se mos vetëm ky mavria ka rënë në dashni me fevzon , po edvin kryeministri që ngeli një më dy në opinionin fevzos si ta quajmë .

  Reply to this comment
 2. "Horri i Bulevardit" March 16, 17:35

  Ky e paska bo vaksinen e saleshit, paska shku per lesh.

  Reply to this comment
  • oj oj oj March 17, 01:20

   sa mire e paskan zgjidhur
   cdo idiot mund te hipi neser te Kulla e Sahatit dhe te kerkoj te dali ne televizor se nuk ka pune
   Katundi ne feste

   Reply to this comment
 3. miroo March 16, 17:39

  na moren ne qafe ilacet e skaduara,……………….

  Reply to this comment
 4. ziku March 16, 17:44

  hahahaaa 🙂
  do jete socialist i zhgenjyer nga Edvini
  shef Edvinin qe shko ke Fevzua, do me shku dhe ky i ziu.
  Pikaaa, ku esht katandis ajo Shqiperi e gjore

  Reply to this comment
 5. Çarls Darvin March 16, 18:20

  Po pse s’e lini te hidhet? Ky paska rrjedhur! Ua ka fut trute e gomarit ky Sala,

  Reply to this comment
 6. LOVE March 16, 18:26

  shpresoj mos te jete ndonje deshitare i ri dhe ky
  uroj qe deshira e vetme te jete te puthi Fevzon …mah ,me mire do ishte te hidhej 😛

  Reply to this comment
 7. Socialisti bythpambuk March 16, 18:44

  Daku ,

  Te Fevziu shkon Edi cdo jave , hajt ti japim dhe atij nje te shtyre .

  Reply to this comment
  • Daku March 16, 18:53

   @bythpambuk Ndaj te njejtin mendim me ty. Po te vazhdoj Rama ti japi rendesi faqeziut, Rames ti japim nje shkelm bytheve dhe ne … te shkoj edhe ai. Po kam pershtypjen qe eshte i detyrum qe te meret me kokshpullen qe ti çoj nai mesazh atyre qe e kan ende koken te pa gdhendur.
   p.s.
   per te share ramen s’eshte e nevojshme te mbrosh faqeziun (shoku i fullanit). eshte e kote.

   Reply to this comment
 8. Kris 1 March 16, 19:20

  Ai don ti mbush mendjen fevzos qe te hidhen bashke.

  Reply to this comment
 9. Gjobeku March 16, 21:23

  Ne vendin e ti , ne taracen e pellatit,do ishte me mire te ishte -fevziu vete-se me siguri qe nuk do pesonte asgje, po te hidhetj qe andej, se vete koka e tij eshte -helmet!…

  Reply to this comment
 10. arjan March 16, 22:28

  pse nuk e lan te hidheshe debili

  Reply to this comment
 11. Emigrant March 17, 00:12

  E degjova disa minuta por per mua humbet kohen kot me kete debil ta kishit lene maje pallatit.

  Reply to this comment
 12. Daku March 17, 00:22

  Do me shku tek faqeziu?! Shpejt te bejm diçka, duhet me gjet na nji qe ti japi nje te shtyme te mir

  Reply to this comment
 13. miroo March 17, 00:57

  e ju thoni pse nuk behet shqiperia……90 perqind shtyjne trenin qe te ndizet.

  Reply to this comment
 14. "Horri i Bulevardit" March 17, 06:22

  E pate o shqiptare, se kush eshte niveli i mark ukeve, lowe, beneve, adave dhe disave te tjereve qe spo me kujtohen ketu, ja shifni kete diteziun shokun e aldo bumcit dhe beni vete llogarite.
  Armata e Vullnetareve te Saliut.

  Reply to this comment
 15. Mark uk March 17, 08:33

  kalushi:Edhe ju keni shkuar te emisini opinion,po vetem ne wc se aty ju takon.

  Reply to this comment
 16. hëm... March 17, 10:49

  e c’na ka gjet me keto krijesa… o plehre qe je krenar qe voton ate qe shiti detin… te vodhi taksat, te vrau bashkeqytetarin ne bulevard, te shiti tek Serbia dhe greku… do kohe kjo pune, po nuk u ndergjegjesua qytetari kot flasim per demokraci… jetojme akoma mentalitetin e bajrakut.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim