Kërcimi i fitores

January 22, 2013 11:46

Kërcimi i fitores

“Kjo grua është njeriu që më ka bërë mua një njeri dhe president më të mirë”. Kështu u shpreh presidenti Obama gjatë ceremonisë së inaugurimit. Zonja e Parë u shfaq e mahnitshme në ballon që pasoi ceremoninë, e veshur me një fustan të kuq të stilistit Jason Wu dhe këpucë Jimmy Choo.

 

January 22, 2013 11:46
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*