Kërkohen liderë që paguajnë taksat

January 19, 2013 17:52

Kërkohen liderë që paguajnë taksat

Disa aktivistë protestojnë para parlamentit të Kenias kundër planit të deputetëve për të rritur shpërblimet e zyrtarëve të lartë. Protestës me moton “Varrimi i shtetit – Revolucioni i votës” iu shtuan doze ironie nëpërmjet djegies së disa arkivoleve dhe banderolave të aktivistëve

 

 

January 19, 2013 17:52
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*