Kërkoi rikthimin e mandatit, Administrativja rrëzon kërkesën e ish-deputetit Rehovica

February 12, 2019 10:42

Kërkoi rikthimin e mandatit, Administrativja rrëzon kërkesën e ish-deputetit Rehovica

Gjykata Administrative ka rrëzuar kërkesën e ish-deputetit Gledion Rehovica, i cili kërkoi rikthimin e mandatit të deputetit.

Pak ditë më parë Prokuroria e Tiranës, pushoi hetimet ndaj ish-deputetit të LSI-së Gledion Rehovica, të cilit iu hoq mandati në janar të vitit të shkuar nga KQZ, pas kërkesës së bërë Sektori i Dekriminalizimit në prokurori.

l.h/ dita

February 12, 2019 10:42
Komento

1 Koment

  1. Babale February 12, 19:21

    Ka te drejte! Kur i dhate pafajesine nje superhajduti si Fullani dhe demshperblim per “turbullimin e gjakut”, pse t’mos i jepni pafajesine nje delinkuenti dhe trafikanti droge, dhe me tutje rehabilitim te plote duke i dhene edhe vendin e deputetit?

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*