“Kërriç dhe një gabim njerëzor”/ Rama publikon videon dhe ironizon Bashës: Jo kaq ashpër se nuk është çun i keq

January 15, 2021 18:05

“Kërriç dhe një gabim njerëzor”/ Rama publikon videon dhe ironizon Bashës: Jo kaq ashpër se nuk është çun i keq

Kryeministri Edi Rama ka ndarë një video në ‘Instagram’ të kreut të PD-së Lulzim Bashës i cili u shpreh mbrëmjen e djeshme se ai do të jetë kandidati i vetëm i Partisë Demokratike në zgjedhjet e 25 prillit.

‘Në detyrën time si kryetar i partisë më të madhe të opozitës dhe nesër si kryeministër të marr përsipër barrën e qeverisjes së vendit. Padiskutim që unë jam kandidati i vetëm i partisë Demokratike për zgjedhjet.’-thotë Basha.

‘Lulzim Basha ta dinë të gjithë shqiptarët është një gabim njerëzor.‘- thotë Patozi. ‘Kerriçit kur eshte kerriç thone mos i ngarko barre te rende sepse i shtremberon kurrizin!

Lulzim Basha është i gjithi i pavlefshëm nuk është i njëanshëm , ka humbur një palë zgjedhje, ka humbur një palë zgjedhje, ka humbur një palë zgjedhje, janë tre palë zgjedhje që ka humbur.’- shprehet Arben Imami.

Rama ironizon dhe shkruan: ‘Jo kaq ashpër ju lutem! I ka dreqi këto që thoni, po s’është çun i keq’.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Edi Rama (@ediramaal)

o.j/dita

January 15, 2021 18:05
Komento

5 Komente

 1. mirel January 15, 18:49

  Bjeri gjigand, bjeri Lulshalngjiturit gjumash.

  Reply to this comment
 2. Andon Zaho Tazdrypi January 15, 18:57

  Edi, Kryeminister HUMORAST?
  apo Edi
  Kryeminister PEDERAST?
  Keto e shume te tjera neser, nga A.GRAMSH.

  Reply to this comment
  • Remo January 15, 23:25

   salite,metet,bashet e edvinet jane thjesht mercenare te shkerdhatokracise more morrak bathoresh! Ate nick qe ke cuar!!! Eshte thjesht manifesti i shpellarise qe ke ne tru dhe zemer.
   Andon Zako Cajupi eshte nje Ikone e Kombit tone o gje e ndyre!!

   Reply to this comment
 3. Remo January 15, 23:26

  salite,metet,bashet e edvinet jane thjesht mercenare te shkerdhatokracise more morrak bathoresh! Ate nick qe ke cuar!!! Eshte thjesht manifesti i shpellarise qe ke ne tru dhe zemer.
  Andon Zako Cajupi eshte nje Ikone e Kombit tone o gje e ndyre!!

  Reply to this comment
 4. Dhimbia e madhe popull. January 16, 02:56

  Atdhetaret e verte nuk flasin e komentojne keshtu, po ARGUMENTOJNE e bindi dengjuesit,zbatuar norma njerzore. Ju lutem ju te gazetes te pakten mos na i nxirni.Edhe ne emisione televiziv te tille demostruar,duhet tu ndrpritet paraqitia. Anomali e pa pare e degjuar…
  Dhimbia e madhe POPULL !

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim