Këshilltarët e majtë të Bashkisë së Tiranës festojnë me valle

December 22, 2015 19:29

Këshilltarët e majtë të Bashkisë së Tiranës festojnë me valle

Këshilltarët e majtë të Bashkisë së Tiranës kanë festuar për festat e fundvitit.

Të gjithë së bashku kanë gëzuar e dëfryer si dhe nuk kanë munguar as dhuratat.

Kryetari i Këshillit Bashkiak, Aldrin Dalipi ka bërë një gjest të bukur për këshilltaret, të cilave u ka bërë dhurata për festat e fundvitit.

Joleza Koka, kryetarja e FRESH nuk ka harruar të falenderoje Dalipin për këto dhurata si dhe ka postuar disa foto ku shihen duke festuar e duke kërcyer.

Elisa Spiropali është ajo që udhëheq vallen.

December 22, 2015 19:29
Komento

1 Koment

  1. vasil December 22, 21:32

    Bravo!
    Keni cfaqur nje komponent madhor ne maredheniet njerzore,gezimin dhe dashurine midis jush,kaq shume te bere te huaja keto ne shoqerine shqiptare.
    Psikopatia e kulles se erret mejetare duke u implantuar,ne koken e shtetit shqiptar,per nje cerek shekulli,infektoi ne menyre malinje ate,me tere veset e mbrapeshta njerzore.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim