Këta meritojnë të shporren si pushtuesi

March 30, 2013 16:22

Këta meritojnë të shporren si pushtuesi

E dashur Dita, përse na duhen politikanët? Shtet nuk ka, shërbimet janë të gjitha me para nën dorë. Populli ka patur dhe ka vetëm shqetësime nga kjo klasë politike. Atëherë pse na duhen? Në 7 prill duhet ti shporrim. Pikërisht ditën që shporrëm pushtuesit.

 

SMS në DITA në 0689073730

 

March 30, 2013 16:22
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*