Këto janë porositë që Balla u dha deputetëve të PS-së për çështjen Tahiri

October 18, 2017 15:20

Këto janë porositë që Balla u dha deputetëve të PS-së për çështjen Tahiri

 

Deputetët e Partisë Socialiste janë thirrur sot nga kreu i grupit, Taulant Balla në një mbledhje urgjente.

Mësohet se temë kryesore për të cilën është folur ka qenë çështja e ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri.

Në mbledhjen e sotme Taulani Balla i ka porositur deputetët që të reagojnë ftohtë ndaj provokimeve të opozitës për rastin e Tahirit.

“Ju jeni juristë, ndaj përgjigjet duhet të jenë të matura”, mësohet t’u ketë thënë Taulant Balla, deputetëve.

Kreu i grupit parlamentar socialist i këshilloi deputetët që të reagojnë me besimin se drejtësia duhet të bëjë punën e saj pa asnjë ndikim për zbardhjen e të dhënave dhe dyshimeve.

 

October 18, 2017 15:20
Komento

4 Komente

 1. info analitike October 18, 16:18

  Hahaha ky ka hallin e partise jo te atdheut, jo me kot e vuri Rama ne vend te Mozit se ia kalon ne servilizem e lepirje prapanice. Po Bau Bau kur do ta arrestojne per masakren qe po ben me pyjet?

  Reply to this comment
  • I TILLE JE , SA HERE HAP GOJEN October 18, 20:52

   Ike ore bajge ! Na paske zene “radhen e qumeshtit” , per te derdellitur , me shprese se mund te gjendet njeri qe te humbase kohe me idjotesite e tua !Te gjithe e dine , qe ti je i punesuar vetem per te bere komente coroditese , ndaj ngrysesh e gedhihesh prane monitorit , per te te shtuar tagjine !

   Reply to this comment
  • Dave October 19, 08:55

   Nga te vjen gjithe kjo zgjuarsi, nga “hyrja analitike”…???

   Reply to this comment
 2. Arben October 18, 18:46

  LITARI LITARI PER GJITHE DEPUTETET PS,

  KESHTU BEHET SHQIPERIA

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim