Këto modele rrobash banje janë të duhurat për ju që keni gjoks të madh

June 18, 2018 21:47

Këto modele rrobash banje janë të duhurat për ju që keni gjoks të madh

 

Një nga problemet më shqetësuese të femrave me përmasa të mëdha të gjoksit janë pikërisht  rrobat e banjës.

Mbase gjithmonë e keni patur të vështirë të gjeni një kostum të bukur dhe që t’ju rrijë mirë.

Prandaj ne do t’ju ndihmojmë me disa modele të bukura dhe trendi që është e sigurtë që do t’ju rrinë mirë.

Trekëndësh, bust apo me rripa thjesht zgjidhni të preferuarin tuaj.

a.s/dita

June 18, 2018 21:47
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*