Këto pamje zor që do i hasni në urbanët e Tiranës (VIDEO)

April 23, 2016 17:07

Këto pamje zor që do i hasni në urbanët e Tiranës (VIDEO)

Një vajzë, mesa duket ka ngatërruar dhomën e gjumit me urbanin e linjës Kombinat-Kinostudio. Kjo pasi ajo ka pasur një incident që vajzave u ndodh shpesh: u janë zbërthyer rripat e recipetave.

Në videon e publikuar nga “Jetaoshqef”, brunja është zhveshur në mes të urbanit dhe rregullon recipetat e saj, sikur në urban të mos ketë njeri tjetër.

Ndoshta, me ngritjen e temperaturave vajza e ka konsideruar veten sikur është në plazh dhe nuk e ka vrarë mendjen nëse ka njerëz vërdallë.

 

April 23, 2016 17:07
Komento

2 Komente

 1. AS April 23, 18:13

  E mo c’u be se rregulloi recipetat, gjera qe ndodhin, i ka jeta.
  gazetar foshnjor

  Reply to this comment
 2. kujtesa April 24, 08:13

  Kjo skene eshte ne linjen e Kombinatit dhe ketu eshte tamam ne semaforin e dyte sapo le 21-shin. Kjo duket shume qarte…!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*