Kim Kardashian do të bëhet nënë

Redaksia Online December 31, 2012 13:01

Kim Kardashian do të bëhet nënë

Kim Kardashian pret fëmijën e parë së bashku me të dashurin e saj, Kanye West. Lajmin e ka bërë të ditur vetë babai i fëmijës gjatë një koncerti në Atlantic City. Ai kërkoi të ndalonin muzikën në mes të koncertit dhe kërkoi një duartrokitje të madhe për nënën e fëmijës së tij, e ulur në radhën e parë të publikut.

Kim është mbetur e habitur, pasi nuk e ka pritur daljen e sekretit në një mënyrë të tillë. Lajmi i shtatzënisë së Kim nuk i ngjan aspak ati të lindjes së bebes së Shakirës, pasi edhe familja Kardashian e kanë konfirmuar në Tuiter ardhjen në jetë të engjëllit të vogël. Kima Kardashian dhe Kanye West janë të lidhur prej 8 muajsh. Kim është 3 muajshe shtatzënë.

Redaksia Online December 31, 2012 13:01
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*