Janullatos takohet me Tsipras dhe Pavlapoulos për kishën e Dhërmiut

August 25, 2015 12:40

Janullatos takohet me Tsipras dhe Pavlapoulos për kishën e Dhërmiut

Kryepeshkopi Anastas Janullatos është takuar në Athinë me presidentin e Greqisë, Prokopis Pavlapoulos dhe ish kryeministrin Aleksis Tsipras.

Mësohet se në këtë takim është biseduar edhe për çështjen e shumëdebatuar ditët e fundit, prishja e Kishës në Dhërmi.

Në takimin Janullatos- Pavlopoulos- Tsipras janë diskutuar çështje të minoritetit grek në Shqipëri.

August 25, 2015 12:40
Komento

34 Komente

 1. None August 25, 12:46

  E kujt i plasi trapi…….!!!

  Reply to this comment
  • Beni August 25, 13:17

   Si ka mundesi qe Kryepeshkopi i Shqiperise nuk takohet me KM e vendit te tij, nuk del e nuk thote asnje fjale ne publik, nuk nxjerr as madje peshkopet e konvertuar pikerisht me qellim mbajtjen e tyre nen tutele, por shkon dhe denoncon Kryeministrin shqiptar tek ai grek?
   Pikerisht sepse tani ka dale hapur qe eshte produkt i shtetit grek, te cilin e njeh per vendin e tij, dhe te cilit per cerek shekulli i ka sherbyer me besnikeri.
   Paradoksi: Kryepeshkopi ilegjitim dhe uzurpator i Kishes Shqiptare, takon Kryeminsitrin pa legjitimitet, sepse i dorehequr, te Greqise. Te pakten te kishte takuar Kryetarin e Gjykates se Larte, sepse ai eshte KM ne detyre.
   Dy njerez ilegale qe takojne njeri-tjetrin dhe bejne nje takim nul, te cilin askush nuk duhet ta marre seriozisht, pervec faktit qe ky takim tregon qellimin e vertete te instalimit te Janullatosit dhe te te konvertuarve prej tij ne SHqiperi.

   Reply to this comment
   • Pilo Lala August 25, 13:42

    Po i heq tullat vetes se tij Janulla me keto veprime.
    Ceshtja eshte Shqiptare, dhe nuk ka nevoje Presidenti Grek te diskutoje per nje Kishe Shqiptare.
    Shpresojme qe Krishtlindjet ti organizoje nje Kryepeshkop Shqiptar.

    Reply to this comment
  • Tom August 25, 16:14

   Greqise i kane renet breket ne fund te kembeve,po ashtu edhe Tsipras,por ata prape dine te mashtrojne opinionin evropian .

   Reply to this comment
 2. Potigu August 25, 12:56

  Para se te behet reforma ne drejtesi, duhet para se gjithash duhet te zgjidhet reforma e drejtimit te institucioneve nga shtetas shqiptare e sidomos per orga et e fes me kombesi shqiptare.Nuk I dhi bset asnje te huaji per truallin dhe mbarvajtjen e Shqiperise.

  Reply to this comment
 3. GRAMOZ August 25, 13:06

  Shkrimi i Koco Kokedhimes ishte interesat me fakte dhe dekumenta ,fshatari nga Dhermiu qe ka zhvarosur Nilo Katalanin te shkoje ne burg ,mjaft me propaganden e Greqise dhe filogrekeve..

  Reply to this comment
 4. Naftetari August 25, 14:03

  Me qe ky palo prifte eshte takuar me autoritete e Athines i beje thirrje kapter Bujari Niashani qe te reagoje dhe qeveria Shqiptare te mos lejoje me futjen ne teritorin Shqiptare te ketij antisshqiptarti te thekeu.

  Reply to this comment
 5. skiferi August 25, 14:20

  Perse ky korofillaku Janullatos vrapon atje large ne athine !..Kur ke te zotin e shtepise ketu ne Tirane per ti zgjidhur problemet e kishes ,apo me kete garazhin e pa ligjshem ne DHermi ju doni te denanconi ne greqi para komunitetit europian se qeveria shqiptare po dhunon kishat ?..,nga lulzimi i fese Greqija eshte sot ne gjendje te rende krize alarmante,kurse sot ju po luftoni per lulzimin e fese edhe ne shqiperi.Parat qe grumbulloni neper kasha ju klerik prifterije grek ja keni dhene popullit grek qe sot po vuan ne radhe per nje cop buke , apo I keni fshehur I keni hedhur ne librezat e kursimit ,apo keni mbushur thaset me te holla ,monedha ari .Perse sot kur greqija digjet nga kriza ekonomike ju klerik te kishes ortodokse Greke Brenda greqise dhe kleri ortodokes ne te gjithe boten deri ne amerike nuk dhate asnje euro popullit dhe qeverise te greqise per te dale nga kriza , nga rreziku I falementimit te popullit grek perballe borgjit madhe ndaj shteteve europiane. ,ju jeni Klika fetare nuk jeni te ndershem ,ju kisha Greke zhvatni popullin grek dhe krizen ekonomike ja hidhni sot mbi supe popullit varfer grek .Ju kasha dhe klerik ne Greqi jeni nje shtet Brenda shtetit sot keni pasuri te mdha marramendese ,numrin e kishave dhe dioqezave eshte shume me I madhe se para luftes se dyte botrore ,ne keto kushte ju I pini gjakun popullit grek dhe po kerkoni ti pini edhe gjakun popullit shqiptar ,por shqiptaret e dijne se feja eshte mashtrim ,vjedhje,opjum per popullin ,shkenca eshte e verteta mbi gjithesine .Ka ardhur koha te largohesh nga shqiperija me te mira.##########.

  Reply to this comment
 6. fjala August 25, 14:24

  popullshkerdhat popull frikacak

  Reply to this comment
 7. E po kjo pune! August 25, 14:37

  O qelbesire se keshtu e ke bere veten o rraso e zeze, po nese takon KM grek apo Presidentin grek, ngri ceshtjen e arvanitasva o hale se ke uzurpuar fronin e ortodoksise shqiptare. Agjentura nuk ka brire dhe ne i kemi sheshit por tani varet nga Edi Rama. Bjeri kokes haleve dhe dil vete nga Cameria dhe te guxoje greku te te prek me dore. Sic vine keta halete dhe bredhin nga ti doje bytha ne viset e “vorioepirit” imagjinar, dhe ne te dalim dhe te ngacmojme sedren shqiptare ne ne viset e arvanitasve dhe Cameri. Boll!

  Reply to this comment
 8. I.Troplini August 25, 14:50

  Nuk ka popull tjeter ne Europe,

  qe duron telendisje te tilla, nga te huaj qe vijne paftuar dhe vetedeklarohen ne “Zot shtepie”.
  Nuk jane greket dhe shovinizmi i tyre, qe shkaktojne situata te tilla qesharake. Jemi ne shqiptaret, me politiken dhe politikanet tane, qe i lejojme te na kercejne mbi koke.
  Nese Kushtetuta e kesaj Republike te marre peng nga hajduteria dhe ordinerizmi, do te kishte qofte edhe per nje moment vlefshmerine qe ka ne nje vend europian, atehere nuk do kishim pse shkruanim per disa greke mjekrraxhi, qe me teper na kujtojne talibanet sesa Europen. Nuk do kishim pse shkruanim per figura simbole te shkerdhatokracise si Dule,Beleri apo te gjithe ata, qe “cmimin” e shitjes personale, e kane 300€.
  Nese dikush nuk eshte i sigurte se si duhet vepruar, le te perdore te kaluaren, si “eksperience” dhe banke shkolle per veprimet ne te ardhmen.
  Ku ishin Janullat talibane dhe jashteqitja shqipfolese e vetedeklaruar ne greke, gjate 50 vjeteve te monizmit? Ku ishin “trimat” si Beleri, qe guxojne sot te vrasin ushtare shqiptare te paarmatosur ne bazen e Peshkepise dhe te “kandidojne” per kryetar komune ne Lukove?
  Nuk egzistonin, sepse u dhimbsej lekura. Eshte ajo lekura prej ndyresire, qe shitet sot per 300€.
  Nese kisha ne Dhermi, ka origjine katolike, atehere Janulla mjekrraxhiu, mund te flase edhe me te emen po te deshiroje. Me katolicizmin shqiptar, kemi rrenjet tona te deklaruara historikisht. Ato nuk i bejme dot hasha, vetem se nuk i pelqen mjekrraxhinjve pederaste greke dhe plehrave shqipfolese, qe u shkojne pas per nje kacidhe.

  Reply to this comment
 9. SuloKapedani August 25, 15:47

  Nuk eshte njelloj si kur Papa Françesku takon te medhenjte e nje shteti ku bene vizite me viziten e Janullatos ne Greqi me te medhenjte e shtetit te vete.Kjo bisede eshte politike dhe ngaterrestare e plote me shtetin tone.Ky politikan me mjeker duhet larguar nga shqiperia.Kete e provon edhe vete Tsipras ku deklaron se i ndiek te gjitha veprimtarite e janullatos nè çdo drejtim apo fushe.Institucionet fetare duhet te reagojne.Janullatos mashtron kur shprehet se feja large politikes dhe vete merret me politike.

  Reply to this comment
 10. koci selfo August 25, 15:59

  Kisha nuk varet nga shteti. Janullotusi eshte Grek dhe si i tille takon ke don ai per me teper mbase e bene te vdekur ne Shqiperi dhe ku shembja e nje kishe mun te interpretohet si nje goditje nen brez nga qeverija shqiptare idiote. Parate Janullotusit nuk ja jep qeverija shqiptare per i merr nga Greqija. E dime te gjithe qe eshte takuar me Ramen e dhe me presidentin shqiptar disa here atehere perse te mos takohet me ate Grek. IDIOTE QE NUK JENI TJETER.

  Reply to this comment
  • Ballisti pa brek August 25, 16:27

   Edhe..Koci edhe Selfo sikur dicka nuk shkon ,thuaj Janullatosit te te pagezoje 100% grek, se je gjysma mi, e gjysma cerrrr

   Reply to this comment
  • Pellazgu August 25, 16:40

   @koci selfo

   Ore jashtëqitje e Anusit, çdo Kryetari i Kishës “Autoqefale” Shqiptare të takohet me krerët e një shteti të huaj, për çështje thellësisht shqiptare? Nëse është grek more bajgë le të shkojë në Greqi e t’i marrë semaforët me radhë po deshi, por ai atje ka shkuar si kryetari i një kishe jogreke dhe kjo është e palejueshme.
   Nga ana tjetër more koqja selfo, si mendon ti, se duke shkuar tek Qiprasi do trembë shqiptarët me forcën e shtetit grek? Po kush e rruan për ca dylberë pabuksa? Ç’mendon Anusi se do arrijë duke biseduar me ta? Hiçgjë! Shqipëria (jo vetëm ajo politike, por kam parasysh atë natyrore) dhe shqiptarët nuk kanë më frikë askënd, madje duhet të jenë të tjerët që duhet ta kenë frikë këtë komb fisnik, i cili kurrë nuk i ka rënë në qafë kujt, por ka qenë pre e babëzisë së barbarëve të ardhur në Ballkan për mijëvjeçarë të tërë. Ky komb nuk i bie në qafë kujt, por kur dikujt i gënjen se mund t’i hipë në qafë këtij kombi, atëherë ky dikush e kupton se natyra është treguar dorështrënguar me të, që i ka dhënë vetëm një bythë e jo disa të tilla…
   Qiprasi, Pavlopalla, apo Anusi janë vetëm barsoleta për shqiptarët…


   Qysh prej Tivarit deri n’Prevezë,
   Gjithkund l’shon dielli vap’ e rrezë,
   Asht tok’ e jona, prind na e kanë lanë
   Kush mos na e preki, se desim t’tanë

   Reply to this comment
 11. mirel August 25, 16:19

  Ja KUFOMANGRENESIT.
  Ashtu si zhvarrosen varret e banoreve te Permetit ashtu hoqen dhe Nilo Katalanin.
  Vemje te peshtira:

  Përmet, pamjet e rralla, si zhvarrosin plakat “ushtarët” grekë
  27 Gusht 2010 – 17:00 BalkanWeb

  PERMET – Pamje të rralla e tronditëse që dëshmojne si nisi për herë të parë puna për krijimin e varrezave të ushtareve greke në Shqipëri.
  Ky proces ka nisur në fshatin Panarit të Përmetit ne fillim te viteteve ‘90. Edhe pse në të kane marre pjese edhe zyrtare greke, zhvarrimi i kryer ka qenë tërësisht jo profesional e mbi të gjitha ç’njerëzore, gjithcka në prani të fëmijëve.
  Pamjet e rralla tregojne se një plake gërrmon tokën me thonj duke nxjerrë prej andej kafkën e një njeriu e me pas të tjera eshtra qe vendosen mbi një flamur grek. Në kockat e mbledhura ne flamurik grek plaka hedh me pas një dorë dafinash. Gjithcka zhvillohet në prani në të konsulli grek të Gjirokastrës, Kakusis i cili në nisje të procesit të zhvarrimit deklaron.
  “Me prezencën tuaj, ju faktoni se Greqia nuk harron. Këtu janë vrarë 8500 ushtarë. Ka ardhur koha që këto varreza të organizohen për të mos qenë ca andej dhe ca këtej”.
  Por, ajo e cudit më shumë dhe le pa fjale kedo qe sheh keto pamje tronditese është prania e disa femijeve, qe shohin keto skena të zhvarrimit, xhiruar në fshatin Panarit te Permetit. Ato janë filmuar nga televizioni grek ET1 dhe janë pjesë e një dokumentari të realizuar rreth kësaj çështjeje.

  Në këto pamje shfaqet befas edhe klarinetisti i mirenjohur Laver Bariu, që “vajton” me klarinetë të rënët e ushtrisë greke. I ulur përballë një varri të improvizuar, ku dallohet një kryq, një qiri i ndezur, një flamur grek dhe disa kurora lulesh, Laver Bariu luan me klarinetën e tij melodinë e famshme të filmit “Gjeneral gramafoni”.
  Gjithcka qe vihet re ne kete ceremoni eshte sa e cuditshme aq dhe e frikshme dhe c’njerezore nderkohe qe gjatë zhvarrimit nuk ka patur as edhe një ekspert mjeko-ligjor qoftë edhe një prokuror. Ndërkohë që në të tilla procese, prezenca e tyre është e sanksionuar me ligj. Nga ana tjetër kockat merren me lopata e grushta nga varrëmihset plaka dhe në mungesë të theksuar respekti ndaj viktimave hidhen në makabritet mbi flamurin grek. E ne mungese te eksperteve apo prokurorëve askush nuk mund të thote nese varrëmihset plaka po nxjerrin realisht eshtra ushtarësh grekë dhe jo eshtra shqiptarësh.
  Tre vjet më parë, prokuroria shqiptare ndërmori një hetim të gjerë mbi të ashtuquajturin skandali i Kosinës. Ne ate kohe kohe u faktua me prova se në këtë fshat të Përmetit u zhvarrosën eshtra fëmijësh, femrash, madje edhe skelete pleqsh nga mosha 60 deri në moshën 80 vjeç, për të cilat u pretendua se iu përkisnin ushtarëve grekë të rënë në këtë zonë gjatë Luftës së Dytë Botërore.

  Reply to this comment
 12. anticensurë 25642654 August 25, 16:22

  ky diversant pushtuesi i kishës së pavarur shqiptare nuk duhet të lejohet të hyjë më në shqipëri!!bllokojeni halenë!!
  janulla jashtë!!
  bëjeni realitet!nuk kishit bythë ta përzinit!?
  të paktën mos e lini të hyjë brënda!!
  sigurisht ka ndonjë gabim në pasaportë!!
  homologojeni si thonë për pasaportat tona!!

  Reply to this comment
 13. riti August 25, 16:49

  janullatos eshte grek ,dhe mos prisni asnje te mire prej tij ,SA atdhetare e patriote jane vrare e likujduar nga kisha e qeveria greke ,prej tyre prisni vetem me te keqijat ,

  Reply to this comment
 14. daja August 25, 17:21

  Ku eshte shpura mercenare e Janullatosit me Turkofagosin, Clausin, Climaxin, Drejtesine, AC/DC, benin, e ca krimba te tjere, me komentet e tyre prej hajvanesh?

  Reply to this comment
 15. lato August 25, 17:35

  Jam dakord me anticensuren,.Qeveria shqiptare ka rastin me te mire ta lere ne Greqi Janullatosin e paftuar,nje shtetas grek pa pasaporte shqiptare.

  Reply to this comment
 16. lis dushku August 25, 18:00

  Te kem postin e Rames,vetem nje dite kryeminister,ta shemb ate katedralen greke ne mes te Tiranes,se eshte turpi i shqiptareve,me truall te uzurpuar,nje ndertim abuziv ne truall te tjeterkujt,;T`i rrafshoj ato permendoret e pushtuesve greke ne toke shqiptare,me eshtra te cvarrosura shqiptaresh,nga nekrofitet e kishes greke.Nuk ka shtet ne bote t`i duroje keto turpe! Ne Dhermi kane cvarrosur shqiptaro arbereshin Nilo Katalani dhe mbi varrin e tij kane ngritur nje garazh grekofil.Sot bejne sikur u dhimbset kisha.Pikerisht ketu ne Himare shejtani i tyre Kozma rrembeu kazmen dhe shembi nje kishe katolike per te ndertuar nje shkolle greke.Ja,sa u dhimbset krishterimi ketyre shejtaneve me boje te zeze.

  Reply to this comment
 17. Mazllemi August 25, 18:47

  Kot e ke Janulle qe po i qahesh atij Siprasit , ky vet po niset azilant ne Gjermani

  Reply to this comment
 18. daja August 25, 20:49

  Shpalleni DJALLIN persona non grata dhe mbylljani rrugen per Sqiperi se ka 20 vjet qe e qelbi Mjekercjapi kete vend e popull fisnik .
  NE FERR DO TE PERFUNDOJE TE DIGJET BASHKE ME KOZMANE.

  Reply to this comment
 19. nje ish myslyman August 25, 20:53

  U terbua gjithe turqeria shqiptare , plasen se derdhuri vrer per fene ortodokse dhe kreret e kishes . Po ju jeni tradhetaret me te ndyre ne bote o te mjere , gjysherit tuaj ja falen bythen sulltaneve te dushmanit si asnje popull tjeter ballkanik . Ju jini fundrinat e Anadollit qe ju solli halldupi shallvare gjere nga shkretetirat e Arabise per te keqen e ketij vendi , qe per shkakun tuaj dhe te fese suaj kriminale , vendi yne eshte e ka per te mbetur , me i prapambeturi ne Evrope . Po kini surrat te flisni ju , more te mjere , qe dergoni kontigjente mjeker pa lare per te prere koka njerzish ne Siri ? Po ju jini perfaqesues te nje feje kriminale , qe turperon çdo njeri te kesaj bote . Ju jini jo vetem turpi i rruzullit tokesor , por edhe problemi me i madh i njerezimit . Feja juaj eshte meshirimi i nje te ashtuquajturi profet ogurzi , kriminel , qe e mbylli jeten e vet me luftra , gjak e shpate , me pushtime e nenshtrime popujsh , nje profet pedofil qe u martua shtate here dhe heren e fundit , ne moshen 64 vjeç , u martua me nje femije 6-vjeçare , vajzen e mikut te tij te ngushte , Aliut . Mbylleni gryken e mos flisni per fete e tjera , sepse te gjitha , qe nga ebraizmi çifut , feja budiste , feja kristiane , jane te gjitha fe fisnike , paqesore , te nderuara e te respektuara nga te gjithe popujt , vetem feja islame nuk eshte fe , por nje ideologji kriminale e vrastare qe ka zaptuar mendjet e popujve me te prapambetur e me te pa civilizuar te botes , qe vetem zhdukja e tyre , shpeton njerezimin .

  Reply to this comment
 20. Amerikani... August 25, 21:36

  Nqs kolera turko-mongole ktheu me shpate shqiptaret ne fene e vet, dhe me ligj ua ndaloi gjuhen, me qellim asimilimin,…. dhe ne kohet e sotme i quan…”vellezer”,…por nuk ka pretendime territoriale,…kolera greke (perfshi dhe ate sllave), ..jo vetem qe eci ne gjurmet e otomaneve, por jua kaloi atyre , duke pretenduar edhe territorin…..Prandaj eshte domosdoshmeri jetike dhe historiko-kombetare, qe e verteta te shpallet boterisht, te respektohet ajo duke u kthyer ne origjinen tone te vertete europiane….Kjo eshte rruga e vetme dhe e sigurte per kombin tone, qe te rreshtohemi dhe te zeme vendin e merituar qe na takon….vetem keshtu realizojme te gjitha aspiratat tona….

  Reply to this comment
 21. nje shqiptar ne Itali August 25, 21:38

  Po ç’ja ke bere mire , o vella , ketyre bytheperpjeteve te qelbur qe na çane astarin me qindra komente kunder ortodokseve , nuk shikojne fene e tyre te etur per gjak e vrasje , kamikazet e tyre qe po shfarosin njeri tjetrin , vdekshin e u shofte kjo race e ndyre e kjo fe xhelatesh !

  Reply to this comment
 22. SEL DUSHKU August 25, 22:12

  U ofenduan ortodhjakset nga komentet tona,po ju per 300 evro keni hapur daullen e sumes te Janulla ,nga na dolet kaq me karakter tani

  Reply to this comment
 23. luan August 25, 22:17

  Duhet larguar sa me pare nga SHqiperia pederasti janulla.Finanzuesi numer 1 i qarqeve antishqiptare.

  Reply to this comment
  • Korabi August 26, 05:43

   Greqia, shume here me e vogel se ajo e sotmja, si shtet u krijua nga vendet europiane te krishtera para 170 vjetesh. Para dy mije e ca vjetesh nuk kishte Greqi. Grekerit e sotem nuk e lexojne dhe as nuk e kuptojne gjuhen e lashte te shkrojtur me germa te ngjashme me ato te greqishtes se sotme.

   Reply to this comment
 24. nje myslyman August 25, 23:01

  Te jesh myslyman dhe te pergojosh besimet e tjera fetare , kur vete je i menderosur deri ne fyt , eshte e pa pranushme dhe e tepert . Po ku kemi fytyre neve myslymanet te shajme fete e tjera ? Po neve po çudisim boten me krimet , luftrat , kamikazet , vrasjet myslyman me myslyman dhe tani na mbeti te bejme llogarite e besimeve te tjera , qe nuk i prishin pune askujt ? Neve ose duhet te ulim koken te turperuar dhe te mbyllim gojen , por po te jete e mundur , t’a braktisim kete fe te dyshimte . Nuk e kupton asnjeri ne bote , eshte fe , feja myslymane , apo eshte nxitje per luftra , vrasje e therrje ? Kur valle do t’a kuptojme dhe ndreqim gabimin e pa falshem te stergjysheve tane , qe braktisen fene kristiane per nje cope buke dhe moren fene e turqve ? Akoma me teper prova duam , qe t’a kuptojme se çfare eshte kjo fe e shemtuar ? Myslymanet bejne luftra , hedhin ne ere gjithçka te bukur , vrasin , presin koka dhe perseri , me miliona muslymane mesyjne evropen kristiane per nje cope buke . Dhe pasi pranohen e inkuadrohen ne jeten evropiane , behen perseri terroriste dhe vrasin e hedhin ne ere , ata qe i pranuan ne vendin e tyre . Epo , ka bythe ku te rrije kjo marrezi ? Epo , a mund te quhet fe , kjo ideologji e shemtuar ?

  Reply to this comment
 25. Dardhari August 26, 03:40

  Po pse haron ti ” Mysliman ” Kryqezatat qe nuk beheshin nen emrin e Allahut por te Kristjanizmit
  Shef ndonje ndryshim me Kalifatin ne kohet e sotme ? PRA feja i paraprin Po puna eshte kush ka tru dhe nuk meret me fene . I digjet shpirti Janulles pse po ” prishin ” nje kishe per ta kethyer ne origiaitetin e saj . Ku ishte Janulla kur u mbajt perkujtimorja e PAPAKRISTO NEGOVANIT pse nuk vajti me qe e quan veten human Ortodoks apo Germenjin etj .

  Reply to this comment
 26. Petriti August 26, 05:50

  Blacklist him now dhe mos e lini me te futet ne shqiperi.

  Reply to this comment
 27. Lleshi August 26, 06:55

  Shiko , shiko ! Gajrperi grek Janulla dhe ashtu zvarre zvarre , qenka zvarritur deri ne strofullen e vet ne Athine per te bere punet e zeza kunder shqiponjes ?

  Eshte mire t’i behet nje kenge e re çame polifonike ketij gjarperit Janulle me titull “Janulles ç’i pane site !” ! Ha…ha…ha..

  Reply to this comment
 28. nje myslyman August 26, 10:38

  Po kryqezatet jane bere para nje mije vjetesh , more dardhar koke ka..Ne po flasim per ate qe ndodh sot , kur njerzimi ka shkuar ne hene dhe kur shkenca po ben çudira , ka akoma njerez qe , ne emer te fese presin koka njerzish .

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*