93-vjeç! Vendos të shkojë vullnetare në ndihmë të fëmijëve të braktisur!

March 5, 2018 11:06

93-vjeç! Vendos të shkojë vullnetare në ndihmë të fëmijëve të braktisur!

Norma Irma, 93-vjeçarja nga Italia, ka vendosur të fluturojë për në Kenia, për të punuar pranë një jetimoreje.

Prej vitesh ka dhënë shumë donacione, por ajo ndjen që nuk është mjaftueshëm.

Ndaj, Norma dëshiron të shkojë vetë atje dhe të ndihmojë nga afër në të gjitha mënyrat fëmijët e braktisur.

Mbesa e saj e ka bërë të ditur këtë në rrjetin e saj Facebook, duke cituar edhe një herë sesa energjike dhe zemër të madhe ka gjyshja e saj.

a.k/dita

March 5, 2018 11:06
Komento

1 Koment

  1. maro May 17, 10:33

    gjeja me bukur qe mund ti ndodhi njeiut ne cdo moshe

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*