Kjo bandë duhet shpërbërë

July 9, 2014 12:01

Kjo bandë duhet shpërbërë

SMS në DITA

Në 0689073730

Kjo bandë duhet shpërbërë. Jari Cefa dhe Gjin Gjoni / Morën vesh se po u vjen cikloni / Fort radhët dje shtrënguan / Si çetë korrupsioni veten treguan / Banda e Nishanit shpejt veproi / Korrupsionin në KLD në mbrojtje mori / Lojë të pistë ata bënë / Treguan veten sa poshtë kanë rënë / Kjo që ndodhi është skandal i rëndë / Ndaj kjo bandë duhet shpërbërë / Duhet larguar sa më par’ / Puna e tyre bën zarar / Frika, paniku dhe tensioni / U duk qartë tek Nishani / Tek Bujari dhe KLD-ja / Për lojërat e pista të bëra / Kot e ke o Bujar / Ti vetë je në hall / Nuk të mbron padroni Sali / As formali me emrin Luli. Nexhati.

 

 

July 9, 2014 12:01
Komento

1 Koment

  1. Zen Viçidoli July 9, 21:16

    TË LUMTË PENA (Y) Kjo klase e korruptuar . 😉

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*