Kjo është 70-vjeçarja më elegante në botë

August 31, 2018 13:49

Kjo është 70-vjeçarja më elegante në botë

Një grua 70-vjeçare që kur e sheh për herë të parë duket jo më shumë se 40, tregon se si ka arritur që të jetë më elegante se kurrë në pleqëri.

Norma Williams, një britanike që jeton në Itali, stërvitet 7 herë në javë, nuk ha drekë dhe ruan peshën e saj që të mos kalojë kurrë 60 kg.

“Ha ëmbëlsira në mëngjes, gjatë ditës ha nga pak çfarë të dua dhe në darkë një gotë verë të kuqe”, tregon Williams.

Sikur të ishte kaq e thjeshtë…

l.h/ dita

August 31, 2018 13:49
Komento

1 Koment

  1. wOOw !!! August 31, 14:44

    süperr madam .

    displina + vullnet = syxses

    per gjithmon e Re .

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*