Kjo është “Cicërima e Artë”

December 11, 2014 12:35

Kjo është “Cicërima e Artë”

Twitter e ka cilësuar 2014-n, si viti i “selfiet”.

Me këtë rast, Twitter ka bërë edhe disa konstatime për këtë vit.

‘Selfie’ i Ellen DeGeneres në ndarjen e çmimeve Oskar, i postuar në muajin mars, është emëruar si “Cicërima e artë” e vitit 2014 dhe si postimi më i ri-cicëruar i të gjitha kohërave.

Sporti ndërkohë, ka shkaktuar një tërmet në këtë rrjet social.

Dhe më konkretisht, Kampionati Botëror që u zhvillua në Brazil.

Ky kampionat ka qenë ngjarja më e komentuar gjatë gjithë historisë së Twitter-it.

Ndërsa ngjarja më e komentuar ka qenë fitorja e Gjermanisë ndaj Brazilit, me rezultatin 7-1.

December 11, 2014 12:35
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*