Kjo është shenja më xheloze e horoskopit që rrëmon dhe fut hundët kudo në jetën e partnerit

December 14, 2017 18:00

Kjo është shenja më xheloze e horoskopit që rrëmon dhe fut hundët kudo në jetën e partnerit

Domethënë ai i kishte dhënë like në Facebook fotos së vitit 2016 të shoqes së ish-të dashurës? Ka dalë pas pune me kolegen dhe ju thjesht e morët vesh rastësisht? Habiteni që kalon kaq shumë kohë me miqtë dhe juve nuk ju fton kurrë? Këtu ka diçka që nuk shkon dhe yjet e nuhasin këtë gjë më së miri, por ndryshe nga ç’mund të mendoni jo të gjitha shenjat e horoskopit e shprehin dhe përjetojnë njëlloj xhelozinë. Në vijim ju njohim me më të ‘’keqen’’ e zodiakut, atë që dyshon për çdo gjë dhe gjithçka.

 Një Akrep është në gjendje të instalojë pajisje përgjuese, të punësojë detektiv privat, apo dhe të shndërrohet vetë në një Sherlock Holmes kur behët fjalë për kontrollin e partnerit/partneres.

Për personat e kësaj shenje, xhelozia mund të arrijë deri në atë pikë sa të shndërrohet në një sëmundje të vërtetë që mund të vërë në rrezik të ardhmen e jetës në çift.

Edhe pse Akrepi mund të premtojë që kjo ishte hera e fundit dhe nuk ka ndërmende ta përsërisë më, sërish bie në grackën e vetes. Flisni seriozisht me ta dhe shpjegojuni se kjo është një sjellje vetëshkatërruese e cila duhet trajtuar seriozisht. /Living

 

December 14, 2017 18:00
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim