Kjo kompani sjell manekinë si asnjëherë më parë!

February 22, 2018 11:51

Kjo kompani sjell manekinë si asnjëherë më parë!

Brandi i veshjeve,Missguided disa kohë më parë vendosi që në fotot e reklamimit të rrobave në faqen online,do ndalonte së photoshopuari modelet dhe difektet e tyre.

Dhe njerëzit e duartrokitën këtë vendim.

Por bëhuni gati të duartrokisni për disa minuta me rradhë,lëvizjen e rradhës së kompanisë.

Mesa duket ikën kohrat e manekinëve të zakonshëm.Missguided ka nisur të përdorë disa manekinë në dyqanet në Londër,dhe ato duken si më poshtë:

Siç shihet qartë nuk ka më diferencim mes asnjë ngjyre lëkure apo problemi gjenetik që ndikon në ngjyrën e saj.

Punë e paqtë Missguided!

a.k/dita

February 22, 2018 11:51
Komento

1 Koment

 1. anticensurë25642654 February 22, 16:22

  a.k/dita
  ti duhet të jesh nina me idiotësitë e saj!!
  ta mbyllën rubrikën sepse e panë që ishe një hajvane e lindur!!
  nuk e di si ka mundësi të të lejojnë të shkruash akoma??
  apo e bën fshehurazi,gjat turrnit të katës kur bën pastrimin e zyrave??

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim