Kjo vajzë e përdori photoshop-in në një tjetër nivel

October 31, 2017 09:00

Kjo vajzë e përdori photoshop-in në një tjetër nivel

Smund tju bashkoheni miqve në pushime ?Ju dhemb që nuk do të jeni pjesë e aktiviteteve që ata do bëjnë ?Apo pjesë e fotove te kujtimeve ?Mos u shqetësoni fare , sepse këtë të fundit e ka zgjidhur një vajzë me anë të photoshopit..dhe na duhet ta pranojmë ,fotot duken brilante ! Më origjinalë se kaq , smund të realizoheshin.

a.k/dita

October 31, 2017 09:00
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*