Klajda Gjosha merr djalin te puna

February 10, 2015 18:55

Klajda Gjosha merr djalin te puna

Ministrja e Integrimit Klajda Gjosha ka vendosur që të jetë aktive me rrjetet sociale duke filluar me Facebook.

Ajo sapo ka hapur një llogari të re, (fanpage) ku me dy foto të saj tregon se si është të jesh nënë dhe një ministre në punë.

Nëna e një djali të vogël të quajtur Luis ka postuar një foto ku duket teksa përkëdhel vogëlushin në karrocë. “Miqtë e mi! Kjo është faqja ime personale. Kam vendosur, pas shumë mesazheve që marr çdo ditë në faqen e Ministrisë së Integrimit Europian, të  jem më pranë jush, duke komunikuar jo vetëm si Ministre, por mbi të gjitha si Klajda! Ju përshendes!”- ka shkruar Klajda në postimin e saj të parë.

February 10, 2015 18:55
Komento

15 Komente

 1. "Horri i Bulevardit" February 10, 19:22

  Sa per dijeni, dua te them, se ky xhest nuk eshte heroizem, por eshte nje neglizhim, ne pune.
  Ligjet jane te qarta, merr lejen qe te takon dhe rri me femijen, ose merr vjerren, ose nje dado, te mbaje femijen tend.
  Ne zyrat e shtetit, ne vendin e punes, nuk lejohet te mbash nje femije.
  Per kete kryeministri duhet ti jape kesaj zonje nje ultimatum.

  Reply to this comment
 2. as February 10, 19:54

  Eshte absurde dhe mungese serioziteti ne pune, qe te marresh femijen ne zyre. A veprojne keshtu te gjitha nenat.
  Per kete shkelje flagrante te etikes se punes Klajda Gjosha duhet te jape doreheqien menjehere para se ta shkarkoje kryeministri

  Reply to this comment
 3. pellazgu February 10, 20:05

  hajde ministre hajde.e ca do te thot kjo me kete xhest ;fuck;

  Reply to this comment
 4. Desert rose February 10, 20:23

  po shume mire ben Klajda
  shume mire ben …nuk ke dhe pune tjeter ne fakt
  integrimi do presi dhe ca kohe ,do presi aq kohe sa te shohim ne bangen e te akuzuarve
  ate kr tend .Po deri ateher ,nuk do jesh me ministre dhe ti
  uroj qe te jesh nene jo thjesht riprodhuese

  po ju te Dites ,perse i servirni keto “lajme” ?
  te shohim qe jo vetem shtetin e kane marre peng por dhe e kane kthyer ne cerdhe te rampolleve te tyre ?

  Reply to this comment
 5. Kastriot February 10, 21:52

  Po pse nuk ju pelqeka.Gjosha nuk se e ka kthyer zyren ne cerdhe,e ka marre sigurisht rastesisht.Por dhe ta marre here pas here,nuk ka gje te keqe.Mos doni qe te japa dorheqjen dhe nje europarlamentare,qe e merr femijen neper avione dhe drejt e ne salle.Ndriconi mendjen dhe zbardhni zemren.

  Reply to this comment
 6. ada February 10, 22:06

  Nuk ben dot qeveria pa kete mumjen. Ik moj rrit femiun si gjithe grate e botes, pastaj kthehu ne pune. Cfare i thote mendja ketyre fyçkave te qeverise? Kujtojne se jane te pazevendesueshme. Hajde gallate hajde.

  Reply to this comment
 7. Agamemnoni February 10, 23:11

  O Ada , ç’do te thote ne shqip femiun ?! Mos deshe te thuash femijen ?

  Reply to this comment
  • "Horri i Bulevardit" February 10, 23:58

   ada eshte surratplehra Argita byt…q…ja.

   Reply to this comment
   • ada February 11, 19:56

    Dhe ti je koka bosh e kaposhit Rama. Sa monoton qe je more aman. Mbete duke i bere avokatine Rames. Nderkohe qe ti shkruan ne online, Argita vazhdon e qete te haje parate e mia e te tuat bashke… Kete komoditet ja ofron cdo dite ai Rama qe ti ben fresk.

    Reply to this comment
 8. censura February 11, 00:20

  S’eshte kot ministre rilindjeje,ben nje rruge e dy-tri pune,puna e pare eshte te mesoje evlatin me aromen e pushtetit,e dyta,meqenese i ka shteruar kulloshtra e sises,shfrytezon kulloshtren e sekretareve sisemedha dhe e treta shet pordhe me shumice e pakice ne internet me cmim te arsyeshem. D A LL K A U K E te pakorrigjueshem.

  Reply to this comment
 9. dealfa February 11, 01:51

  C’jane keto pordhace …..!????!

  Reply to this comment
 10. A February 11, 11:11

  Bej nje çerdhe ” Rilindja e Integruar ” ne ministri , merr dhe femije te tjere te qeverise,

  Reply to this comment
 11. lili February 11, 13:58

  Nje luks qe shume nena shqiptare nuk e kane’te rritin femijet me gjithe te mirat ..edhe t’i morrin me vêti ne Pune!
  Te jesh ne Qeveria jep shume perparesi,apo jo?

  Reply to this comment
 12. dn February 11, 14:07

  Vertet eshte e nevojshme nje riformatim te qeverise nga edi Rama’ njerezet te zanen me Pune tjera te leshojne vendit per te tjere,ma te qofte e ma profesioniste!
  Pos faktit qe ketu tregohet nje joprofesionaliizme e nje jorespektim te Shtetit,kjo tregon edhe jo kapacitetin e kesaj zoje me reguluar punet e veta ne shtepi -me gjet nje dado ne kete raste-plus fodullellkun e sa kur e publikon foton ne shtyp!
  Idiote ,en plus!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*