KLD propozon 4 gjyqtarë, për në Apelin e Durrësit dhe Shkodrës

April 11, 2016 14:00

KLD propozon 4 gjyqtarë, për në Apelin e Durrësit dhe Shkodrës

KLD ka propozuar për emërim dy gjyqtarë në gjykatën e Apelit të Durrësit dhe dy në të Shkodrës.

Në mbledhjen e kësaj të hëne janë propozuar për në Durrës Anita Mici dhe Albert Vrioni. Në gjykatën e Apelit të Shkodrës janë propozuar Aleks Nikolli dhe Hajrie Mucmata.

April 11, 2016 14:00
Komento

1 Koment

  1. Sapa April 11, 17:31

    Shkoni more kriminele se jeni klika me e pabesueshme ne vend!Nuk ka shqiptare qe ti besoje keta hajdute dhe kriminele.Dhe nuk do kete asnje ndryshim tek vendi kriminel me emrin Shqiperi!Dhe cfare duhet bere?Vetem braktisje te ketij vendi te pandreqshem.Te pakten tani e kuptuan shqiptaret se nuk behet ky vend me ne kete shekull

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin