Klose, dhëndër në Mitrovicë

June 22, 2014 18:34

Klose, dhëndër në Mitrovicë

Miroslav Klose, njeriu që arriti të shënonte në ndeshjen e djeshme kundër Ganës dhe që barazoi rekordin që mbahej nga fenomeni brazilian Ronaldo me 15 gola të shënuar në Kupat e Botës, është i martuar me një shqiptare. Gruaja e Klose, i cili ka lindur në Poloni, quhet Silvia. Ata kanë dy fëmijë, njëri quhet Luan e tjetri Noah. Silvia ka nënshtetësi polake, por është me origjinë nga Kosova, më saktë nga Mitrovica.

klose 121726

 

albeu.com

June 22, 2014 18:34
Komento

4 Komente

 1. edi June 22, 20:11

  Po me thene te drejten, GJERMANET dhe SHQIPTARET nuk kane shume ndryshime?

  Reply to this comment
 2. skender June 22, 22:03

  dhe thosha me vete qe me duket si fytyre shqiptari ky klosi, si ka mundesi qe eshte gjerman me kte fytyre

  Reply to this comment
 3. Pipi June 23, 11:29

  Sa race e forte paskemi qene ne, shqiptaret!

  Reply to this comment
 4. Mark uk June 23, 16:18

  Ne fakt eshte polak.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

SONDAZH

NËSE NË TIRANË KANDIDATI I PS+RILINDJES, ERION VELIAJ DO KISHTE PËRBALLË SI KANDIDAT TË PD, LULZIM BASHËN, PËR KË DO VOTONIT:

Shiko rezultatin