Klosi: Vrasjet e shqiptarëve në Greqi nuk janë rastësi

December 6, 2018 21:37

Klosi: Vrasjet e shqiptarëve në Greqi nuk janë rastësi

Ish-kreu i SHISH, Fatos Klosi i ftuar në “360 Gradë” në Ora News, shprehet se vrasjet e shqiptarëve në Greqi nuk janë rastësi pas asaj që ndodhi në Bularat.

“Lajmet i kemi marrë nga mediat dhe ato bëjnë komentet si të duan. Nuk them që është rastësi se u bënë një çikë si shumë dhe është një periudhë që lidhet me atë që ndodhi 1 muaj më parë. Të thuash rastësi i bie një çikë shkurt dhe mbase gabon rëndë. Por një gjë duhet të kemi parasysh. Ka vrasje si ajo e Korfuzit që është shumë e rëndë. Rasti kur shqiptari i ka ngelur në dorë rajoneve të policisë që po është aq e rëndë. Ka edhe vrasje që lidhen me krimin. Duhet t’i ndajmë. Nuk i quaj rastësi”, tha Klosi.

v.l/ Dita

December 6, 2018 21:37
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*