KLP cakton kryeprokurorët e përkohshëm në Prokuroritë e Shkodrës dhe Përmetit

July 25, 2019 13:56

KLP cakton kryeprokurorët e përkohshëm në Prokuroritë e Shkodrës dhe Përmetit

Këshilli i i Lartë i Prokurorisë ka caktuar kryeprokurorët në prokuroritë e Shkodrës dhe Përmetit

KLP caktoi Brahim Dragjoshin drejtues të përkohshëm të Prokurorisë pranë Gjykatës së Apelit Shkodёr dhe Asllan Bajramaj drejtues të përkohshëm të Prokurorisë pranë Shkallës së Parë Përmet.

j.l./ dita

July 25, 2019 13:56
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*