Koalicion PD-LSI? Paralajmërimi i Ramës: Ata do të bashkohen…

July 13, 2017 18:49

Koalicion PD-LSI? Paralajmërimi i Ramës: Ata do të bashkohen…

Kryeministri Rama tha sot në Durrës se me fillimin e vetingut do të ketë një koalicion shumë të gjërë opozitar.

Sipas tij, koalicioni opozitar do të jetë mjaft i gjerë. Ai nuk përmendi emra, por tha se të gjithë opozitarët do të bashkohen në një front të madh.

“Keni për ta parë se si ata do të bashkohen. Do të bashkohen dhe nuk do jenë më disa në çadër dhe disa jashtë çadrës.

Do bëhet një opozitë e madhe dhe një koalicion i gjerë interesash. Keni për ta parë”, tha Rama

July 13, 2017 18:49
Komento

1 Koment

  1. fteri July 14, 06:25

    Le të bashkohen ,kukuvajkat e S.Berishës dhe L.Bashës me megafon ,me sorrat e Ilir Metës dhe klloçkën e tyre Monikën të bëjnë opozitë në një front të madhë por që nuk i kalon të 70 votat për të mbrojtur floririn e vjedhur !

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*