Kodheli mohon zërat: Nuk do të kandidoj për bashkinë e Tiranës

November 23, 2014 09:46

Kodheli mohon zërat: Nuk do të kandidoj për bashkinë e Tiranës

Mimi Kodheli nuk do të jetë kandidatja e Partisë Socialiste për Bashkinë e Tiranës në zgjedhjet e ardhshme lokale.

“E dua këtë qytet më shumë se cdo gjë në botë. Kam çdo gjë e parë që më ka ndodhur më ka ndodhur brenda këtij qyteti, i njoh çdo detaj këtij qyteti. Besoj se e kam dhënë kontributin tim për qytetin. Kam në dorë dhe jam duke menaxhuar në ndër portofolet më të rëndësishëm të qeverisë. Kam bërë një betim dhe kam marrë një angazhim që reformën që kam nisur ta çoj deri në fund. Besoj se do të vazhdoj të jem Ministre e Mbrojtjes. Ka një logjikë kur kjo gjë bëhet. Unë besoj që kandidati që do të vijë për qytetin e Tiranës do të jetë absolutisht një zgjedhje shumë e mirë e kryetarit dhe e partisë dhe e shpresoj shumë këtë gjë”, tha Kodheli  në  një intervistë për Ora News.

November 23, 2014 09:46
Komento

1 Koment

  1. persekutuar-denuar November 23, 09:59

    AMAN DHE DERMAN!

    Aman dhe Derman o Mimi Kodheli te mos kandidosh per bashkine e Tirones sone qe ishte si LULE MALI do kohe me pare dhe qe tani shoket e ty te Partise se Punes me VARKARE dhe HYZMEQARE te Enver Hoxhes e kane bere kryeqytetin si nje Kulceder prej Betoni dhe ndertuan dhe e mbajten si nje relike e ralle edhe Piramiden e Kulcedres Enver Hoxha ne mes te Tirones!

    Aman dhe Derman o Mimi Ministrja famoze e Edvinit ne asnje menyre te mos kandidosh per Bashkine e Tirones sone si LULE MALI do kohe me pare me ajer te paster dhe me natyre te mrekullueshme, sepse o Mimi Kodheli ne pinjollet e familjeve te para intelektuale tironse kemi shume frike se ti o Ministrja famoze e Mbrojtjes mos na sjellesh ne terrin e nates LHL-te e Asadit per t’i bere qefin John Kerry-it dhe Putinit te Rusise per te kollofitur keta te dy cminmin NOBEL per paqe. Ashtu sic i kishe gaditur me nje servilizem te papare per ne Mjekes te Elbasanit.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim