Kodheli: Shqipëria në marshimin e bardhë në Paris, mesazh paqeje

January 11, 2015 13:45

Kodheli: Shqipëria në marshimin e bardhë në Paris, mesazh paqeje

Mnistrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli pohon se Shqipëria me prezencën e saj në Marshimin e Bardhë në Paris me kryeministrin Rama dhe përfaqësuesit e katër bësimeve fetare, përçon bashkëjetesën dhe harmoninë.

 

Ministrja Kodheli, shprehet në rrjetet sociale se “Marshimi i Bardhë sot në sheshin e Republikës në Paris është marshim për paqen, është marshim për jetën dhe respektin, është marshimi për t’i thënë Jo terrorizmit, dhunës dhe errësirës. Shqipëria me prezencen në këtë marshim të Kryeminstrit dhe përfaqësuesve të katër komuniteteve fetare, përçon mesazhin e beshkëjetesës dhe harmonisë”.

January 11, 2015 13:45
Komento

5 Komente

 1. lili January 11, 16:07

  Marshimi ibardhe? Ku ka lexuar kjo kete?

  Reply to this comment
 2. Lul January 11, 19:49

  Forca Mrik vish pantallonat dhe gati per parakalim….je nje ministre qe fiskulturen ne shkolle e ke pas 4…..

  Reply to this comment
 3. Kariz Matik January 11, 21:39

  Po si moj Mrika partis paske qene ne proteste me shefin tend “shtatshkurter” dhe s’dukeshit gjekundi? Si ka mundesi?

  Mos ja u zuri pamjen “shtatlarti” Sarkozi qe ndodhej andej nga rreshti i katert, apo e ka pasur fajin kameramani, se nuk ishte mesuar si ata tanet qe e drejtojne kameren vetem nga “njeshi”.

  Reply to this comment
 4. Pëllumb zaimi January 12, 10:07

  Znj. Mimi ? A kini struktura ushtarake antiterroriste si pjestarë të koalicionit botëror antiterrorist? Këtë shikoni ju znj. Ministre dhe lëri fjalët me të cilat mbase maskon veprat e pabëra!? Ku i kini strukturat antiterroriste këtë na thoni? Tung!

  Reply to this comment
  • Pëllumb zaimi January 12, 10:09

   Znj. Mimi ? A kini struktura ushtarake antiterroriste si pjestarë të koalicionit botëror antiterrorist? Këtë shikoni ju znj. Ministre dhe lëri fjalët me të cilat mbase maskon veprat e pabëra!? Ku i kini strukturat antiterroriste këtë na thoni? Tung!

   Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim