Kodheli sulmon ashpër opozitën: Ka braktisur votuesit e saj

May 30, 2019 11:20

Kodheli sulmon ashpër opozitën: Ka braktisur votuesit e saj

Ish-ministrja Mimi Kodheli, e pranishme sot në Kuvend, deklaroi se opozita aktuale ka braktisur jo vetëm fushën e betejës, por edhe votuesit e saj.

“Kolegë, për të dytin vit radhazi vijojmë të marrim rekomandimin nga BE. Opozita është larguar nga fusha e betejës, madje ka braktisur votuesit e saj”, tha Kodheli.

Kodheli, me ironi u shpreh se në vend të ideve në Parlament, kjo opozitë ka ndërmarrë garën e hedhjeve të shtizave, në mbrojtje të interesave meskine.

“Garës së ideve në Parlament ia ka zënë vendin gara e hedhjeve të shtizave. Këtu garohet për të mbrojtur disa interesa meskine”-u shpreh Kodheli gjatë seancës parlamentare.

e.t./dita

May 30, 2019 11:20
Komento

3 Komente

 1. Lili May 30, 11:30

  Edhe kete gje kjo e pah nga shetitjet e saj ne butikat e luksit t’evtopes!
  A e degjuat nje fjale prej saj kur Kuksianet ishin ne proteste qe mos t’ju shtohet varferia nga taxa e rruges??!!!… jo ishte t’u kujdese per rrudhat e botoxin e radhes….

  Reply to this comment
 2. Hosteni May 30, 11:45

  Mrika pasi beri baterdine me tendera ne Ministrine e Mbrojtjes, del dhe ha edhe mut ne Parlament tani.

  Reply to this comment
 3. NTU Tirane May 30, 13:56

  Mire o Lili e Hosteni paska po kjo eshte bo ene si burre,ka ndru rolet se burin e ka te bukur,kjo o burri e burri o gruja,,hajde loke haaaaa

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim