Kohë të vështira, por e qeshura nuk u mungon (FOTOT)

October 31, 2015 22:15

Kohë të vështira, por e qeshura nuk u mungon (FOTOT)

Edhe pse janë kohë të vështira për ekonominë,  kryeministri dhe ministrat përgjegjës për financat shqiptare  duken optimistë.

Kryeministri Rama dhe dy ministrat përgjegjës për ekonominë dhe financat, Arben Ahmetaj dhe Shkëlqim Cani janë shfaqur shumë të qeshur gjatë analizës së sotme për aksionin kundër informalitetit.

Shpresojmë që kjo të reflektohet edhe tek qytetarët me buxhetin e ri 2016.

 

 

a

d

October 31, 2015 22:15
Komento

3 Komente

 1. elio November 1, 11:04

  Treshja e qelbesirave…mos kini merak…Saliun kriminel njerezit vetem e rrezuan nga “kali” juve do u terheqin zvarre sepse pervecse te paafte jeni edhe te urryer dhe pa shpirt…Ne nuk ka mundni dot, populli eshte i perhershem, juve deri ne mars e keni pushtetin…..

  Reply to this comment
 2. Kris 1 November 1, 13:08

  Ja hodhen dhe kete rradhe.Trapi I gjate do te shkoje te shese vizatime ne Australi.

  Reply to this comment
 3. qesh edhe petraq milo November 1, 15:43

  ne keshilli mbykqyres ja futem me gjum dhe u vjedh banka,ndersa keta
  na futen me blerjen e jaguarevet,kur saliun e denoncuam kur ata ishim ne opozite, tani i blejme vete;
  qeshin ekonomistat e rilindjes,perpara ish specialisteve te ekonomise ne keshillin e bankes se shtetit dhorit zanes,ermelindes,e elisabetes
  qe rriten shpenzimet me dem ekonomik 713 milion lek, se dolen te pafajshem te fajshmit dhe u denuan jo specialistet.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*