Kombëtarja mbërrin në shtëpi

June 23, 2016 15:57

Kombëtarja mbërrin në shtëpi

Kombëtarja shqiptare ka mbërritur në Aeroportin e Rinasit, rreth orës 15:40, pasi mori pjesë në finalet e Kampionatit Europian “Francë 2016”.

Ata u pritën nga kreu i qeverisë Rama, në një ceremoni të organizuar enkas për ta.

Pas uljes së avionit në Rinas, “Kuqezinjtë” u nisën drejt Tiranës me një eksortë të gjatë me makina të mediave dhe të tifozëve.

Ndalesa e parë ishte Bashkia e Tiranës, ku morën nga Veliaj “Çelësin e kryeqytetit”.

Në fjalën e rastit, kapiteni Cana falenderoi për mbështetjen e vazhdueshme.

Pas Bashkisë, autobusi i Kombëtares mbërriti në Ministrinë e Jashtme, ku morën pasaportat diplomatike.

 

 

 

 

June 23, 2016 15:57
Komento

7 Komente

 1. Rilindas i lodhur , nga zhgenjimi Edvinist June 23, 16:10

  Pse shtyhet kaq shume Piktor Edvini ?
  Pse ?
  ç’pune ka Krieministri te prese Kombetaren ?
  ç’fare Meritash ka Kombetarja ?
  Na solli DREJTESINE kOMBETARJA ?
  Tani me kete fitore do te Punesohen 300.000 ?Apo do na ulen Taksat ?
  Pse shtyhet kaq shume Edvini te dale ne Televizor ?
  Mos valle kerkon edhe Edvini Pak Lavdi nga ajo e kombetares ?
  Piktori Edvin kot shtyhet ,
  aI NDESHJEN E TIJ E KA HUMBUR ,
  PA FITUAR ASNJE NDESHJE NE KETO 3 VJET .
  u BERE gazi i botes o Edvin !!!!

  Reply to this comment
 2. A.GRAMSH June 23, 16:18

  SKIPETARET NJE ÇEREK SHEKULLI ‘Si dhelpra pas KOQEVE te kalit te XENIT’————————————–Ish Shqiperija 25 vjet digjet ,dhenderri serb ne parlamentin e shqipetareve KRIFET ndersa nje mender kryeminister ka 3 vjet qe ka zevendesuar Shaban Qosen dhe se fundi LI Pazarin qe dikur ne vitet ’70 bente sikur ruante dikur biçikletat tek stadjumi kombetar Qemal Stafa!

  Reply to this comment
 3. Radio Londra June 23, 16:25

  O EDVIN,SI E KE ZENE TE SEMES KE PER TE NGRENE ,DO PAGUASH EDHE KRIMET E SALI NERONIT!
  Ke 3 vjet qe jo nuk qeverris por po tallesh me mjerimin e je kthyer si Robert Çamçakizi apo BALLIST MORINA!
  Jep doreheqje urgjente qe te vine shqipetare te tjere ta shpien ne GIOTINE SALINE E BASHKE ME TE LIKE FLORINE!

  Reply to this comment
 4. Hani pak mos hani shume m.... June 23, 16:48

  Fali Zot dy komentesit e mesiperm, nuk dine se cfare te shkruajne e cfare te thone.
  Vetem baltosje, qenkan Toca Cari.

  Reply to this comment
 5. Genti June 23, 17:26

  Keta heronj qe po marrin respekt dhe pasaporta diplomatike do ishte mire ti vendosnin neser ne listat zgjedhore te RILINDJES per zgjedhjet e vitit 2017! Me siguri RILINDJA do kishte ne total mbi 2/3 e deputeteve se pari (pra, jo “konsesus” e bllokime me kete opozite shkaterruese) dhe nuk do kishim njerez me te kaluar te dyshimte nga ana e pozites, se dyti!

  Reply to this comment
 6. Spartaku June 23, 17:42

  Bravo! Kryeministri beri shume mire qe doli dhe i priti ne aeroport.Ekipi yn dha aq sa ishte e mundur me te gjitha parpjekjet e tyre.Ata kane nevoje per kurajo.Por njerzit egoist nuk din çfare te shkruajne.Bastardet.

  Reply to this comment
  • Stela June 23, 22:02

   Ty, Spartak, duket qarte qe Edvini dhe Rilindja te paska “punesuar” jo vetem Mamin dhe Motren por edhe Nusen.

   Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin