Kombëtarja shqiptare niset për në Armeni (FOTOT)

October 10, 2015 11:32

Kombëtarja shqiptare niset për në Armeni (FOTOT)

Kombëtarja shqiptare është nisur për në Armeni e shoqëruar edhe nga disa tifozë të flaktë shqiptarë. Pas humbjes së rëndë ndaj Serbisë, shpresat e tifozëve kuq e zi janë venitur disi, por një shprehje thotë që “shpresa vdes e fundit”.

Një fitore të Dielën, 18.00, do e dërgonte në kualifikim direkt Shqipërinë në Kampionatin Europian, që do mbahet gjatë Qershor-Korrikut të vitit të ardhshëm në Francë.

de

1

2

3

October 10, 2015 11:32
Komento

3 Komente

 1. Arben October 10, 12:20

  SUKSESE CUNA,

  ME MEND NE KOKE

  Reply to this comment
 2. D October 10, 13:51

  Pak Shance ka qe Shqiperia te Kualifikohet Direkt.
  Nga 100% mundesi qe kishte tani ka 10-20% ,aq me keq ne ndeshjet e vendeve te treta.
  Nqs nuk i ndihmon fati ne Armeni,Shqiperia e ka te pa mundur misionin France 2016.

  Reply to this comment
 3. Teli October 10, 15:49

  Nese lozim me 2 sulmuesa dhe roshi me Lenjanin nga krahet ia dalim, perndryshe do jete e veshtire.
  Forca e kuqja!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim